hesabın var mı? giriş yap

 • tutmuş halkın zayıf noktasını, mülteci mülteci diye konuşuyor. halkta karşılığı var ya dinleyecekler tabi. bakıyorsun mültecilerden sonra laf mansur'a, ekrem'e, kılıçdaroğluna geliyor. millet ittifakına geliyor. senin en büyük vaadin mültecileri göndermekse, eee o zaman iki lafta iktidara etsene. mültecilere kim kucak açtı muhalefet mi?

  tek amacı muhalefet oylarını bölmek olan kişi. gizli stepne.

  edit: mülteci konusunu gündeme gelmek için bir koçbaşı olarak kullanıyor. ne gönderecek politikası var ne de gönderecek bir kitle var arkasında. mhp'de iktidar kavgasını kaybetmeselerdi meral hanım hariç hangisi iktidara karşı çıkacaktı ?
  geldiği partiler belli, hangisi mültecilere karşı ?
  bunlar kuru laflar, maksat ekrem imamoğlu'nun aday olmaması ve sol partilerin tek çatı altında ve muhafazakar sağ partilerle iş birliğini kesilsin diye kullanılan laflardır.

 • prof. dr. zafer kurugöl;

  " covid aşıları sağlık ocaklarında hepatit b ve kızamık aşıları yerine yanlışlıkla karıştırılarak çocuklara yapıldı ve çok iyi sonuçlar alındı ve yakında bu sonuçları ünlü bir tıp dergisinde açıklayacağız."

  https://streamable.com/3jgtc1

  ünlü tıp dergisinde sonuçları yayımlamaktan bahsettiğine göre büyük bir çocuk kitlesi aşılanmış ve bu çocukların takibini bir şekilde yaptıklarına göre de bilinçli bir aşılama olmalı. bebekleri denek olarak kullanmışlar ve ebeyvnlerin bundan haberi yok.

  20 ocak 2021 'de attığı tivit:
  .......çocuk çalışması da ülkemizde, tarafımızdan, yakında başlayacak!

  https://mobile.twitter.com/…tus/1351809464303804416

  `****` prof. dr. kurugöl'den "bebeklere yanlışlıkla korona aşısı yapıldı" sözleriyle ilgili yeni açıklama: yalnızca bir vaka var
  yanlış anlaşılmalara sebebiyet verdiğim için özür dilerim. haber

  ntv'ye yeniden canlı yayına bağlanarak" tek bir vaka var " diyorsunuz, siz bu halkın akliyla dalga mı geçiyorsunuz? dünkü konuşmaniz yukarıda, ne diyorsunuz orada? küçük çocuklara covid aşısı yapıldı...
  varsayalım dediğiniz gibi tek bir vaka var , sormaz mı bu halk size bu aşının çocuklar üzerinde hiçbir yan etkisi olmadığı sonucuna tek bir bebek üzerinden mi karar verdiniz?

  *****sağlık bakanlığı: zafer kurugöl'ün iddiaları kabul edilemez, öğretim görevlisinin maksadını aşan açıklamaları üzerine soruşturma başlatılmiştır.

 • tarlayı yeni satmış hacı dayı adisyonu. sabah ayıldığında iş işten geçmiştir.

  edit: tarlayı satan dayıların 90'lınyıllarda kaldığını iddia edenler var, o iş öyle değil. bugün en çok pavyon olan şehirler adana, mersin, manisa, aksaray, bursa, muğla, ordu, giresun. hatta ilçe olarak karacabey, mut, salihli, erdemli, tarsus, espiye sayılabilir. buraları özel kılan nokta çiftçilerin olması. üretici ürünü satar ve soluğu pavyonda alır. ankara pavyonlarında durum farklı değil, orada bürokrat, müteahhit fazla ama çiftçi de çok. zaten pavyon sahibinin hedefi kadın görmemiş dayılar genelde.

  bir pavyonda meze ve içki söylerseniz, dışardaki herhangi bir mekan kadar para ödersiniz ammma ne zaman masaya kadın çağırırsanız içilen ve yenilen her şey en az dörtle çarpılır.

  (bkz: pavyon/@sonbahar yolcusu)

 • son 7 haftada ibb ile maçı da olmadığına göre artık rahatlıkla şampiyon diyebiliriz onlar için.

 • gecenin köründe gelen bir telefonda "abla beni al, başım belada" diye kurulan kısa bir cümle sonucu müdürüme mesaj atmamla birlikte yataktan fırlayıp 3 saatte istanbul'dan ankara'ya ulaşmam ve tüm ev eşyalarını sabaha karşı arabaya taşımamla birlikte kardeşimi eve getirmem. ya da en küçük kardeşim üniversite de kara sevdaya tutulup kıza açılamadigi için akan gözyaşlarıyla kahrolmam ve bir yaz günü ta zonguldak'a kardeşimle gidip kızı bulup kavuşmalarını sağlamam en basit örneklerdir sevgiye dair. hayatınızı düşüncesiz davranışlarla ne kadar zora sokarlarsa soksunlar, abla dedikleri anda iki eliniz kanda da olsa da her zaman yanlarında olmaktır ablalık. bazen anneden de öte olabilmektir.