hesabın var mı? giriş yap

 • ya kardeşim amk grafitisini marmarayın camlarına kadar yapmış annesizler. kalkmış saygıdan bahsediyorsun. devletin malına zarar vermek bu. kimden izin aldın be amk evladı desen bunu yapan kişiye alınır.

  yap kadıköydeki gibi koca binaya izin alinmiş bir şekilde bizde geçerken hayranlıkla bakalım. gece vakti suikast düzenler gibi vagonlara abuk subuk isim yazmak sanat değil.

 • bu adam niye her yerde biri bana açıklayabilir mi?
  2007 yılında ilk albümünü çıkarmış. 15 yıldır gündem olan tek bir şarkısı yok ama her yerde.
  menajeri kimse murat boz'dan daha fazla kazanmalı bence, zira bütün işlerini o denli ayarlıyor ki adam tüm "popüler" dalgaları yakalayıp orada kendini konumlandırabiliyor.

  "mesajını aldım,"dan ibb konserlerine geçmek büyük başarı. acun'dan sonra netflix'e de geçmiş. diziyi izlemedim, izlemeyi de düşünmüyorum ama bu adamdan kaçamıyorsunuz. her yerden bir şekilde karşınıza çıkıyor.

 • bize ayiligin ne demek oldugunu hatirlatan ayi, ulan son zaman da kedi sever gibi ayi seviliyor, ay ne sevimli ne sempatik falan diye.
  gercek ayilik budur iste.

 • refika’nın tarifleri yapınca güzel olmuyor. ben bunu 12. denememden sonra eşim ellerimi tutup gözlerime bakarak “refika ile olmuyor” demesinden anladım. bir süre ona konduramadım ama sonra düşününce kavradım ki cidden güzel olmuyor tarifleri. özel bir aurası var. o etki alanından sıyrıldığınızda bunu fark ediyorsunuz. ülkemiz için kıymetli bir renk ama izlemelik.

  arda ise çok başarılı. ne diyorsa koyuyorum; içime sinen bir lezzete ulaşıyorum.

 • huzurun tanımı, saklı cennet. ayrı ayrı zor zamanlar geçirdiğimiz 3 kuzen toplaşıp gittik, iyi ki de gittik. eğer denize gireyim, sahilde kitabımı okuyayım, müziğimi dinleyeyim, aman partiler falan hiç bana göre değil, kafamı dinlemek istiyorum tatilcilerindenseniz şiddetle tavsiye ediyorum. denizi çok temiz (öyle ki balıkları net görebilirsiniz), ormanla iç içe, manzarası harika şirin bir koy. keşfedilmemesi de harika, her yer butik otel, aile oteli, öyle ultra her şey dahil ziyanlığı yok (her gün çöpe giden binlerce yemek falan, vicdanınız rahat)..öğle yemeği veya akşamları bir şeyler içmek için (bkz: chill house lounge adrasan) ı tavsiye ederim, müzikleri iyi, sahil boyunca bulunabilecek en güzel mekanlardan.. ayrıca mutlaka nehir üzerindeki çardaklara gidin bir şeyler için,yiyin, huzurdan geberin, etrafınızda gezinen ördekleri, balıkları izleyin, seslerini dinleyin.. 5 gün sonunda daha tebessümlü, kafa rahatlığıyla ayrıldık, hepimize çok iyi geldi adrasan..şimdiden seneye 3-4 gün sevdicekle oraya gitme, saklı, huzurlu bir tatil geçirme, parasailing yapıp tepeden güzelliği seyre dalma, tekne turuyla yerli maldivler olarak geçen masmavi koyları gezintiye çıkma planlarım hazır...

  not: tabii o kadar huzurdan sonra gerçek yaşama dönüş, bütün sorunların seni bir anda sarmalaması çok acı geliyor ama arada oradaki sessizliği hatırlayıp az da olsa içimi ferahlatıyorum.

 • ahaha dediğim islamcı akpli açıklaması.

  evet adamlarda diktatör vardı, en sonunda öldürüp haftalarca direkte asılı beklettiler.

  bir de seçim falan demeyelim lütfen ki seçim kazanmayan diktatòr neredeyse yok,
  sen devletin tüm kurumlarını parti teskilatı gibi kullan,
  80 bin cami ve tüm diyanet kurumları direk senden gelen propaganda metinlerini okusun,
  polis-asker muhalif bastirmaktan başka bir işe yaramasın,
  devlet hazinesinden kendine ait 9378383 tane yayın kuruluşu oluştur ve 7/24 propagandanı yapsınlar,
  yargı muhalif parti başkanları dahil tüm fark yaratabilecek muhalifleri tutuklatsın,
  ilçe başkanların bile mahkeme sonuçlarına karar versin,
  üstüne ohal ilan et bu şartlar altında seçime gidilsin ve yetmesin milyonlarca mühürsüz oy sayılsın sonra kalk seçim kazandım de.

  daha tüm bunlara rağmen beğenilmeyen seçimlerin yenilenmesi, daha da olmazsa kayyum atanması gibi durumalar da var.

  bu seçim meselesine ancak cahillikten tarikat şeyhlerine kendini badeleten kitle inanır.

 • uçan sabri meşhur olduğunda bile sabah programlarını bu kadar gezmemişti...

  ya yeter artık be kardeşim. bu hızla gidersen 1-2 haftaya onlyfans'da anlatmaya başlayacaksın yalanları.

  edit: bankalarda fiziki dolar bitmiş, türk lirası shitcoin'e dönmüş, günlük %10 volatilite normal karşılanır olmuş, millet aptal yerine konup parası gasp edilmiş, tl bazlı şişirilen borsa her gün devre keser olmuş, vioptaki kurgu dolandırıcılık düzeyine varmış, adamın umrunda değil... kikirdemek için çıkmış kamera karşısına.

  "ekonomi biliminde tek yöntem yoktur" deyip faiz indirimini savunuyor hala. "ekonomi bakanı" olarak "ekonomi bilimi teamüllerini" reddediyor. dahası; "ekonomi rakam işi değildir ahahah" diye gülüyor lan! saçımı başımı yolacağım artık!

  bir de diyor ki; "dolar ve altından zarar eden dava açsın"... borsada viop (doviz kontrat) hukuken sınır olan yüzde 10 marjı yüzde 80'e getirdiniz. insanlar borsada satmalarına izin verilmeden kendilerini mariana çukurunda buldular. yüzbinlerce insan battı. onlar da dava açsın mı?

  böyle dolandırıcılık abd'de olsa, 20-25 yıl örgütlü suçla o kontrata imza atanlar içerde çürürdü. siz sanki yargılanacak mısınız?