hesabın var mı? giriş yap

 • iş yerinde su kesintisi sebebiyle dehidrasyona uğramış want2die ve alchoburn kişileri, odalarına gelen altılı pakette suyu iki dakika geçmeden tüketir. içeri giren şirket patronu:

  - su gönderdim n'aptınız onu?
  - içtik a. bey
  - adam onları yanlış getirmiş geri istiyor? kız girse dul çıkar lan bu odadan, yuh lan.

 • nobel ödülü almak için daha önce ödül alan diğer türk gibi illa emperyalist ideolojilerini yalamak gerekmediğini gösteren bilim adamı sözü.

  bir soru üzerine bir yıl sonra gelen edit: evet aziz sancar, atatürkçü görüşlerini en başından söyleseydi büyük ihtimalle nobel'i de ona vermezlerdi. nobel ödülleri siyasidir. obama gibi, siyasi hamleleri yüzünden döneminde milyonlarca insanın öldüğü bir adama da nobel barış ödülü verilmiştir mesela...

 • tcdd işçilerinin kurduğu bir halk takimidir, isyankardir, gezi parkinda bayraklariyla çarşıyla beraber meydana cikan en kalabalik taraftar gruplarindan biridir.
  futbol dışında yüzme ve su topu takımlarıyla nice başarılara ulaşmıştır.
  su topunda 17 yıl hiç yenilmeden, 22 yılda da tek mağlubiyet alarak toplamda 29 kez türkiye şampiyonu olmuştur.

  manş denizini yüzerek geçen ve dönemin dünya rekorunu kıran ilk türk erkek yüzücüyü (erdal acet) çıkardığı gibi ilk kadın yüzücüyü de (nesrin olgun) çıkartmıştır.
  ayrıca güreş, basketbol, bisiklet ve voleybol'da kadın ve erkek branşları vardır.

  başakşehir, osmanlı gibi ne idüğü belirsiz kulüplerden çok daha süper lige layıktır.

  edit: takimin baskaninin ethem sancak'in kardesi oldugunu hatirlatan mesajlar aliyorum. bu kisiler gelip gecidir, kulupler, taraftarlar ve onlari var eden gecmisleri kalicidir. sancaklarin parasi salgin sebebi ile tum kuluplerin icine girdigi ekonomik darbogaz doneminde adana demirspora gidecekse gitsin. herkes akkoyun karakoyun kimler onlari biliyor zaten. demirspor, onlar gelmeden once de superlig'in kapilarini zorlayan, ama playofflarda sanssiz sonuclar almis olan, her sezon hedefi superlig olan kalburustu bir takimdi.