hesabın var mı? giriş yap

 • bunun bir üst versiyonu da, bir tarafı bozuk diğer tarafı da ancak kafa belli bir açıda sabitlendiği takdirde çalışan kulaktır ki; inönü stadını bilmeyenler için söylüyorum: yaşarken mezara girmekten farkı yok. teknosa'dan aldığım ve sadece video izlemek için bilgisayarın kasasına sapladığım bu kulaklığın teki, ilk haftadan bozulmuştu. kalitesinde ya da stereosunda olmadığım için tek kulaklıkla idare etmeye karar verdim. murphy yasalarının iptali için de bozuk olan kulaklığı düğümledim. fakat zaman geçti ve sağlam olan kulaklık, kafam ancak yer ile 45 derecelik açı yaparsa çalışmaya başlıyor. diğer türlü cızırtı ve insanı çileden çıkartan kesik sesler var. ben de çok acil bir şey izlemem gerektiğinde, kafayı kırıp kulaklığı takıyorum. masam da hemen pencere kenarında olduğundan, dışarıdan muhtemelen stephen hawking gibi gözüküyorum. günde birkaç tane video izlemek için kulaklığa para vermek istemezken, gelecek ay muhtemelen kas zedelenmesinden boyunluk takacağım.

 • bunu bir gs’li olarak yazıyorum,

  muhabir direkt söz kesiyor, bunu da özür dileyerek vs yapmıyor direkt söze giriyor. türk muhabirlerinin hele bir de ellerinde üstünlük var ise nasıl empati yoksunu olabildiğini hepimiz biliyoruz bu sebeple ekmeğinin peşinde vs gibi bir durum yok.

  ali koç ise tepki vermekte haklı fakat üslubu yanlış. bu pozisyondaki insanlar oldukça nazik bir üslup ile son derece net mesajlar verebiliyor olmalı. duygu kontrolü konusunda sınıfta kalıyor.

  elde iki yanlış var diyebiliriz.

 • hiçbir şey yapmadan öylece oturuyordum. neden sonra böyle bi istek doğdu içimde. bikaç defa dedim de. sonraysa schwarzkopf dururken niye deschamps diyim ki dedim ve schwarzkopf'a geçiş yaptım. uzun süredir bu kadar mutlu olduğumu hatırlamıyorum.

 • türkiye'de "komşum indirmiş", "kuzenim yazmış" kanunen suç teşkil eden bir eylem için kesinlikle bahane olmuyor. savcılar, hakimler bu açıklamayı zerre kale almıyor. başka birisi itiraf etmedikçe abone her daim sorumlu. haliyle wifi paylaşmak, paylaşımını övmek türkiye sınırları içerisinde felakete davet çıkartmak. aslında bu zaafiyeti kullanarak zarar vermek istediğin birinin hesabından bu tarz paylaşımlarda bulunmak bir saldırı yöntemi olarak bile uygulanabilir.

  o yüzden türkiye'de wifi paylaşımı tavsiye etmeyin. bu önerilen savuşturma yollarını uygulayın. immanuel'i dinlemeyin. o ne dediğini bilmiyor.

 • netflix'in ya da youtube'un umurunda olmayacak, halkın bir kesiminin ise daha da ümüğünün sıkılmasını sağlayacak ihtimaldir.

  daha öğrenemedi haşmetmeabları halkı sıktıkça daha da büyüyor kendisine tepki. ilk dönemindeki gibi etliye sütlüye karışmadan yandaş doyursa belki sonraki seçimi bile kazanır ama zaten canına okunmuş gençler gümbür gümbür geliyorken halen daha netflix, youtube vs. uğraşıyor ve daha da geriyor insanları.

  kendi seçmeninin çocukları bile isyan ediyorken danışmanlarının gazıyla böyle açıklamalar yapması kendisi açısından hayırlı değil. ha ülke için hayırlı o ayrı konu.

  bitti o paranın bol olduğu dönem, halkın daha doğrusu kendi seçmeninizin cebini dolduramıyorsunuz. en önemli belediyeler gitti oradan da sosyal yardım, yol yabdı propagandası çıkmıyor. ee, güzel kardeşim daha ne uğraşıyorsun seni ilgilendirmeyen konularla?

  neyse kendi kendini bitiren siyasi olarak kitaplardaki yerini alırsın sen de.

  kapat gitsin. netflix, youtube vs. neymiş. vur kilidi. alkışlamazsam adam değilim. böyle zeka dolu kararlar anca alkışlanır.

  edit: (bkz: 2 temmuz 2020 tbmm'nin netflix'i engellmesi/#109656549)

 • amk böyle tüftüf savaşı bile olmaz.yaşlı başlı adamlar falan ateş ediyor birde ciddi ciddi.ağızlarıyla bi dıkşın-dıkşın yapmadıkları kalmış.

 • bizim evde recep diye biri kaldiydi bi hafta. hala kim oldugunu bilmiyoruz. reco bak eger okuyorsan cik ortaya. hepimiz digerimizin kuzeni sandiydik seni. amacin neydi. neden bizim evde kaldin. neden bir sey demeden cektin gittin ve bir daha gelmedin? kimsin olm sen? olayin neydi amk. sorunlar var, cevaplaman gereken sorular var