hesabın var mı? giriş yap

 • araplarin dunyanin her ulkesinde kafasina gore giris yapamayacaklarini anlamalari gerek. ayni sey bizim ulkemizdeki arap gotu yalayanlar icin de gecerli.

  onlarin vatandasligi 250.000 dolarlik ucuz birsey degil. almiyor lan adam kendi vatanina iste. var mi itirazin? ben tebrik ediyorum.

  yollayin turkiyeye bizin dangalaklar beslesin.

  edit: beyler, 10 yildan biraz daha fazla bir suredir zaten turkiyede yasamiyorum. avrupada oturum isleri nasil oluyor kendi tecrubelerimden biraz bilgim var.

  belli bir ucret karsiligi verilen oturum izni farkli. 250 bine vatandaslik verip gel agzima da sic denmesi farkli. turkiyede 250.000 vermese de 3 yilda belirli sartlari saglayinca yine vatandaslik aliyor yabancilar.

 • ilkel sermaye birikiminiz bulunmadığı veya asil-yurttaş olmadığınızdan dolayı muhtemelen köle olarak ele geçirilip bir pazarda satılacağınız ve dediklerinizi kimsenin takmayacağı gerçeğini gizleyen entry'lerle dolacağı şimdiden belli olan başlık.

 • başlık: bu marmaray antepten geçiyormu beyler

  1. öğrenci ne kadar, bilen söylesin.

  2. salak herif marmaray sadece istanbul arasında ulaşımı sağlıyor mal ne cahil adamlarsınız sizinle aynı havayı soluduguma utanıyorum aq

  3. @2 binali

  4. @2 kadir topbaş

  5. @2 japon mühendis

  6. @2 marmarayda tren

  7. @2 fay hattı

  @2 treni süren abdullah

 • 14 temmuz 2013 tarihinde hüseyin çelik'in basın toplantısı sırasında devlet bahçeli için kullandığı cümle.
  insanların kişisel korku ve fobilerinin siyaset malzemesi haline geldiğinin göstergesidir.