hesabın var mı? giriş yap

 • evdeki kadın ve çocukların mutlu ve korkusuz olması. her an kavga çıkacak huzursuzluğunu yaşayan bilir. huzurlu ev birçoğumuz için lükstür.

  ekleme: gelen mesajlardan anladım ki, bundan muzdarip çok arkadaşımız varmış maalesef. ben doğduğum ailede böyle şeyler olduysa da kurduğum ailede çok mutlu ve huzurluyum artık.

 • hayatı güzelleştiren ve insanı motive eden içecektir. aslında içecek değil, özenle yetiştirilmiş kahve meyvesinin çekirdeğidir ama doğru kavurma, doğru ekipman ve doğru ellerde mucizeye dönüşebilir. insanda bağımlılık yapar (kafein değil kalite bağımlılığı) ve masraflıdır. türkiye'de nereden, nasıl temin edebileceğinizi ve satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatan kapsamlı bir de video mevcut.

 • aha budur

  lan gugılda örümcek diye aratınca bir tane bile resmi çıkmaz mı. yok arkadaş çıkmıyor. sanki hepimizin evinde karadul, tarantula var amk. niye kimse sallamıyor olm bu hayvanı. türkiyede istisnasız her evin demirbaşı olan bu hayvandan neden kimse bahsetmiyor çıldıracam.

  lan var ya bu hayvancağızı keşfetmemişlerdir bile ha. latince adı bile yoktur garibimin. o derece siklenmiyor, hayvanlar aleminin mustafa akbaba'sı :(

 • böyle lanet bir durum olamaz arkadaş. bir sahile inelim şöyle bir gezelim diyorsun, sağında dolmuş, solunda hır hır hır hır 10'larca ikarus, karşıdan da boşa atıp sallanan minibüs.. böyle saçmalık olmaz olsun. taksim'in tarifiğe kapatılması kadar önemli bir konu.

  bir yeri gezeceksen, göreceksen, yürüyeceksin arkadaş.. bisiklet diye de bir şey var.. ne gereği var o tepe nautilus alışveriş merkezine. yık orayı, yap üstüne otobüs durağı, altına kat kat otopark. kadıköy nefes alsın.

  kadıköy'de nefes alabilmek için, denizi görebilmek için illa moda burnu'ndaki 3-5 banka mı gidelim? gerçi orada da her yer araba, korna sesleri, siren sesleri..

 • edit: sendikadan aldığım bilgiye göre sendikalar, dernekler ve tabip odası süresiz iş bırakma eylemi üzerinde çalışıyorlar. eğer bu görüşmelerden toplu istifa veya süresiz iş bırakma çıkmaz ise yazıklar olsun.

  hekimsen tarafından açıklana. az önce ihmaller zincirinde şehit edilen kardiyoloji uzmanı doktor ekrem karakaya’nın son olması için yapılacak olan iş bırakma eylemi.

  yıllardır bağırıp çağıran doktorlar görmezden gelindi, dövüldü, yok sayıldı ve öldürüldü, öldürülüyor.

  sendika, dernek ve tabip odasından talebim süresiz iş bırakma eylemine geçilmesidir.

  sayın şehidimizin kanı bu sorunları söylememize rağmen kulak tıkayanlardır.

  avm’lere çakı makas sokulamazmen hastanelere silah sokturanların elindedir kanı.

  allah hocamıza rahmet eylesin başta ailesi ve türkiye’ye sabır versin

  https://twitter.com/…?s=21&t=rlyjojpvrjq62nhkhkwfyw

  edit: hekimsen, tabipsen hekim birliği, ses, ahef ttb sağlık sen, genel sağlık-iş, türk sağlık sen’in tamamı tüm mensuplarıyla eyleme destek veriyor.

 • destekledigi uygulamaymiş. ben edirne'de yasiyorum, sabah 8'de zifiri karanlik burasi. cocuklar okula boyle gidiyor. gel de bu cocuktan başarı bekle. saat 10'dan önce kimse kendini acamıyor.

  3-5 tane müptezel namaz kildiktan sonra uyumasin direkt işe gitsin diye alındı bu karar.

  serseri sürüsü. 2 tane ördek versen bakamayacak insanlara devlet yönettiriyor aptallar.

  bana ne gerci dolar 4 lira olunca benim isime gelecek ama ülke işte, naparsın.

 • bring bring (sevgilinin numarasi görünür)
  -seni seviyorum
  -güzel.. ben aysecanin babasiyim
  -olsun sizi de seviyorum... kelebekim ben...

 • fakirlik testi

  a4 dendiğinde aklınıza ilk ne geliyor?

  a-) audi

  b-) kağıt

  cevabınız b ise tebrikler fakirsiniz.

 • sebebinin belli olduğu saldırıdır.

  gece gündüz halep ajitasyonu yaptınız bir tane sulu beyin büyükelçiyi vurdu. kaç haftadır da tutturmuşsunuz yılbaşı caizdi değildi diye amk malları. milleti gaza getirip getirip terör yaratıyorsunuz. sebebi kesinlikle yandaş medya ve satılık sosyal medya trolleridir. kimse suçluyu başka yerde aramasın. bu yavşaklar kime saldırıyorsa orada bir katliam oluyor. devlet yok ki başımızda!