hesabın var mı? giriş yap

 • düzeltme : bu akp çekmeköy belediyesi çöpçüsü değil ibb çalışanı çıktı yediği kaba pisleyen köpek bunlar
  ah imamoğlu dedik sana bunlarla değil kendi kadronla çalış seni sabote edecekler diye dinletemedik bu sosyal demokrat'a.

  neyse ki gereği yapılmış kendi ekmeğiyle oynadı tazminat ta alamaz yaptığı yüz kızartıcı suç dava bile açılır

  iyi niyet okuyanlar dediğiniz gibi bir durum olsaydı amiri emri ile bu resmi çekmiş olsaydı ortaya çıkar ve işine devam ederdi
  kovulduğuna göre ne yaptığı ortaya çıkmıştır neyin tantanasını yapyorsunuz savunmasını gördünüz mü onun adına konuşuyorsunuz ?
  ibb hesapları ortada burada kendi kendinize mağduriyet yaratmaya çalışacağınıza neden çıkarıldığını ibb'ye sorun

  link

 • basligi acanin yan masadakilere muhabbete ac olduklari icin olayin kismen mesru oldugunu ve hosteslerin ifadelerine guvenilmeyecegini ima ettigi olay. sene 2015 elin evli heriflerinin dovup tecavuz ettigi kadinin sikayetini kapatmaya calisan baska herifler var. hala guvenle konaklayamayacaginiz sehirler var cunku eli yuzu duzgun otellere gelen mevki sahibi bazi ayilar yemek yerken sohbet ettiler diye yan masadaki insana salyalanabiliyor ve saldirabiliyor. o mevkiye de herkes gelemiyor. demek ki okumusluk mevki meslek falan insani insan yapmaya yetmiyor, saglamasini da yapmis olduk.

  edit: imla
  edit: basligi acan sadece haber metni kopyalamis demissiniz ama basligi acan kendi yorumunu silmis. ben bu entryi o dogrultuda guncellemeyecegim, arz ederim.

 • “beşinde de aynı tişört nasıl var anlamak zor biraz, ya da bana öyle geliyor.”

  kadınlar anlaşıp hediye olarak almışlardır ve aldıkları hediye tişörtü buluşmada giymelerini istemişlerdir.

  neden sonuç ilişkisi kurmak bu kadar zor olmamalı.

 • ösym'nin herhangi bir sınavına giderken dahiyane yasaklar yüzünden nereye anahtar bırakacağını kara kara düşünmek de bunlardan biridir.

 • bitcoinden çıkanların euro almasıyla euronun yükseleceğini zannedenleri gösteren başlıktır. bunun tek sebebi finansal okuryazarlığın olmaması.

  dün abd tüfesi beklenenden düşük geldi. fed son toplantılarında enflasyonun istenen hızda düşmediğini belirterek faiz artırım hızını düşürmüyordu. bu ayki verinin düşük gelmesi, fed'in faiz artırım hızında yavaşlamaya gidebileceğine işaret etti. dolayısıyla dolar bir miktar zayıfladı. euronun artmasının tek sebebi bu. ileride fed faiz indirimine başlayıp ecb biraz daha geç indirir ve enflasyonu kontrol altına alabilirse euro daha da değerlenir. yıllar sonra da bir zamanlar dolar eurodan değerliydi diye anlatılır.

 • uzun süreli ilişkinin sırrı kontörlü hattı olan telefondur.eşimle çok uzun yıllar birlikteliğin sonrasında evlendik.malum üniversite yıllarında zor geçiniyorum ve telefonlarımız da kontörlü.aynı zamanda uzak mesafe ilişkisi yaşıyoruz.tam kavga edilmeye yakın bir konu oluyor konuyu mecburen kapatıyorum.ilk zamanlar ben tartıştığımda gördümki okula hep yürüyerek gidip gelmek zorunda kalacağım, sonradan konuları basitleştirerek problemler karşısında daha az gergin olmayı öğrendim.
  neticede şuan kavga eden birçok çiftin en büyük problemi haddinden fazla telefon görüşmesi ve mesajlaşmadır.kontörlü hatta geçin gençler.

  (bkz: kontör at sevgilim)

 • 30 ağustos kutlamaları nedeniyle olduğu söylenen.

  yalnız şunu anlamadım ben lan: osmaniye'de hayat ne kadar felç olabilir ki ya. osmaniye diyorum bakın... markete mi gidemedin? nalbura mı ulaşamadın? ne bileyim; menemen için domatese erişimin mi engellendi? nasıl felç oldu hayat?

  ilginç yav bizim millet. zafer bayramı işte, asker diyor ki: buradayız, arkanızdayız, bize güvenin...

  not: tamamen üstteki entry referans alınarak yazılmıştır. ekstra herhangi bir bilgiye sahip değilim konuyla alakalı.

 • eşinin yanında arkasından vurularak öldürülen sehit astsubay necdet aydoğdu'nun eşi esra aydoğdu'nun düşük yapması ile vuku bulan elim, kahreden hadise. kaynak

  --- spoiler ---

  diyarbakır'da maskeli 2 kişinin silahlı saldırısında başından vurularak hayatını kaybeden astsubay üstçavuş necdet aydoğdu'nun eşi esra aydoğdu, karnındaki bebeğini üzüntüden kaybetti.
  --- spoiler ---

  sonra bebek katili deyince kızıyorsunuz, şerefsizler.

 • şimdi size bir espri yapacağım sevgili gönül dostları;
  ---
  -evrenin ve canlının bilinmeyenlerini adnan oktar'dan öğrenmeye çalışan bir kitle var.
  ---
  espri bitti.