hesabın var mı? giriş yap

 • ahmet çakar: herkes paraya çalışıyor kardeşim. para vermeseler biz buraya çıkar mıyız? sen çıkar mısın apo?
  abdülkerim: semtten geçmem.

 • ürün: gucci ayakkabı

  alıcı yorumu: arkadaşlar ürün orjinal değil, kimse kanmasın.

  satıcı yorumu: kargodan kaynaklanan bir yanlıslık olmus beyefendi, 30 milyona size gucccinin yüzde 50 hisse payını da vermemiz gerekiyordu. en kısa sürede mağduriyetinizi giderecegiz. tekrar gorusmek dilegiyle

 • evet, türkiye'dedir. meşhur olan en psikopat biliminsanları bile bu kadar makaleyi kariyerleri boyunca ancak yazabilirken, güzel ülkemizde farkedilmeyen dehalar bu sayıyı 5 yıla sığdırabilmekte. o değil de haftada bir bilimsel makaleye denk geliyor, çok merak ediyorum "buradan da bir skandal patlar mı acaba" diye (nitekim bkz: fizikte bilimsel aşırma skandalı) , umarım öyle bir şey değildir ama yine de bunca zamandır mustafa saltı da dahil olmak üzere bu derece kısa zamanda bu kadar fazla makale yazan birini görmemiştim.

  http://fen.ege.edu.tr/~jfourier35/

  edit: bu başlığı açtıktan sonra sayfa içeriği nedense uçuverdi.

  edit2: "editör"ü olduğu dergilerden birinin sayfasındaki makale listesi:
  http://www.sapub.org/…journalid=1070&personid=16145

  edit3: 1 haziran 2012 itibari ile universite ile ilisiginin kesildigi haberleri dolasmakta. bolum websayfasindan ismi de silinmis.

  edit4: doktora tezinin tamamen kopyala-yapıştır olduğu ortaya çıktı*. tezi de iptal edilmiş. ama hiç bir resmi kurumdan, tek bir resmi açıklama gelmedi. intihalin kendisinden ziyade bu sessizlik türkiye akademisinin utancı olarak hatırlanılmalıdır. bir makalesi çok prestijli bir dergi olan journal of mathematical physics'ten geri çekildi.

  edit5: leiden ranking'e göre ege üniversitesi matematik ve bilgisayar bilimlerinde kendisinin makaleleri ile dünya ikincisi oldu. olay türkiye'den insanların leiden ranking'i uyarması ile dikkatleri çekti, en sonunda milliyet ege'ye manşetten haber oldu: http://i.imgur.com/ew2pe0p.jpg (bkz: #35638118)

 • demek istediği; onları iş göremez hale getireceğim.
  seçim gecesi "nasıl yönetecekler göreceğiz" demişti.

  halkın iradesi masalı buraya kadar.
  bu adam türkiye'ye çok pahalıya mal olacak.

 • restoran: muhitte bir kebapçı

  siparişlerde sürekli bir şeyi unutmalarına kafamın attığı bi gün bütün notların altına "emekli albay takeiteasy" yazmaya başladım.

  not: sumaklı soğanı unutmayın haaa. emekli albay takeiteasy. (getirdiler hem de en alasından salata tabağı getirdiler eşantiyon)

  sonraki notlarda işin iyice boku çıkarılır:

  not: kebabın yanında 5-6 içli köfte hediye yollayın. emekli albay takeiteasy. (oha)

  artık makaranın dozu artırılır:

  not: albayım uyuyor. zile basmayın! (ahahahah)

  hatta o gün siparişi getiren adam sormuştu, "albayım memnun mu hizmetimizden filan gibilerinden de albayın porsiyonların küçüklüğünden yakındığını belirtmeden edememiştim. sonradan çaktılar tabi mevzunun dümen olduğunu..

 • başlık: beyler orucum bozulmuşmudur sizce
  @1: piçler bugün oruçluyum, havalar da fena sıcak az önce araba sürerken sıcaktan ve birazda açlık+susuzluğun verdiği dikkat dağınıklığıyla bi çocuğu arabanın altına alıp yanlışlıkla çiğneyerek öldürdüm. sizce orucum bozulmuşmudur?
  @4: bilerek yapmadıysan birşey olmaz

  öldürücü tim geliyor

  @5: cignemissin ama yutmamissin bozulmaz pampa
  @6: yutmadıysan bişey olmaz tövbe edip devam et tutmaya.

  @14: hemen kaçman lazım ama. yakalanırsan yarraa yersin. bozulur.

  http://inci.sozlukspot.com/…um-bozulmuşmudur-sizce/