hesabın var mı? giriş yap

  • hiçbir hakaret içermeyen, ironi içeren haklı bir yorumu sindirememiş ego makinesi.

    yüz yüze geldiğimizde neden ağzımızı açamayacakmışız onu merak ettim? sen kimsin ki? bunu söylerken bile egosu tavanda. ne yapacaksın yani, yöneticisi olduğun akbank korumalarına mı dövdüreceksin bizi?

    cahil bir insanın karşısında 1 dakikalık saçma sapan bir videoyla meşhur olmuş birisin. bütün şanını şöhretini bu 1 dakikalık videoya borçlusun. akp'yi açık açık eleştirme cesaretin bile yok. bol bol ucundan azıcık eleştiren tweet atıp, 3 dakika sonra ondan bile korkup silen birisin. ezberledik artık. orwell yazıp bırakacağına, ne diyeceksen yazsana açık açık.

  • yurt dışında da çokça örneği görülen olay. hatta bir program vardı internet üzerinden pedoları bulup ifşa ediyorlardı reality show tadında. tabii işin içine polis vs. de giriyordu. aslında bizim ülke için de fena olmaz lan. hem sapıklar yakalanır hem de deli gibi reyting alır. acun ılıcalı'yı göreve çağırıyorum.

    edit: neil manke söyledi programın adı to catch a predatormış.

  • profesyonel fitness eğitmeni olarak bunu yapıyorum hıyar olduğumu buradan öğrenmek güzel oldu

  • o dilinizden düşürmediğiniz ecdadınız, tebdil-i kıyafet ile sokağa çıkar, esnafın derdini dinlermiş. sizin ise koruma ordusuyla gezerken bile iki cümlelik eleştiriye tahammülünüz yok. bırak derdini anlatsın sana halk. hayır yani zaten o pazara çıkmanın asıl amacı halkın dertlerini dinlemek değil mi?