hesabın var mı? giriş yap

 • sayesinde sabahtan akşama kadar azar işitip eşşek gibi koşturan, üzerindeki baskıdan ötürü canını tehlikeye atıp o siparişi yetiştiren bir emekçinin muhtemelen yapılan sipariş kadar maaşı eksilmiştir.

  (bkz: aldığın nefes zarar)

  edit: kufurler ve salyalar sacarak maaslardan kesilmiyor diye ana avrat duz giden arkadaslar, siz burger king'in adami misiniz?

  edit2: buyuk bir zevkle salladigimi belirtiyorum, "ulan acaba adamin maasi eksilmis midir olur ya hani?" diyerek. fakat bu sallamamin ozunde, vaktinde (seneler once) adini vermeyecegim bir pizza sirketi kuryesinin gec gelen pizzalara hediye edilen pizzalar icin bu paralar bizden kesiliyor" demesi yatiyor. daha sonrasinda takriben 6 ay sonra hatta, kuryelerin "ya bize giren cikan yok, ikinci pizzayi soyleyin sizin hakkiniz" demeye baslamasi ile var olup olmadigi mechul olan bu uygulamanin tedavulden kalktigini ogreniyoruz. ama yetmiyor, boyle bir ihtimale karsi bunu buraya yaziyorum. daha da mesaj atan, "yalan yanlis bilgi yaziyorsun" diye ikinan arkadaslar, asagida yalan yanlis bilgiler girenlere inat adamin maasindan boyle bir kesinti yapilmamistir, iste bunlar da belgeleri belgelerle konusuyoruz hodri meydan!" tarzi entry'ler girmekte ozgurdur. ben bunu silmeyecegim kardesim, size inat silmeyecegim kalsin boyle yalan yanlis bilgi.

 • "kimse ona oy vermez çünkü herkes şovmen olduğunu biliyor" günün en kısa fıkrası olmakla birlikte, şovmen falan olmayıp oylarına sahip çıkan, beştepe ile korkmadan kavga edebilen ekrem başkan tercihimdir.

 • popülariteden öte f/p oranına bakarak kullanmayı tercih etmesinden ötürüdür. zenginliğin verdiği doymuşluk hissi ile amaca yönelik alım yapmayı öğrenmiş biridir.

  tespiti yapan yazar arkadaşımıza ivedilikile ekşi sözlük iş ağına girmesini tavsiye ediyorum.

 • sozlukte en cok tanimayi istedigim suser bu adam. derin cm sevgisi, futbola olan muthis bagliligi, 4lu defans sevgisi, arsenal aski, lakers deliligi henry'e tapmasi kobe ile cosmasi ,büyük nba bilgisi ile tam da benim kafamda bi suser. tabii ki ayrildigimiz yerlerde var o sari kirmiziya ben siyah beyaza gonul vermis bulunmaktayiz ama sportif yazilarini keyifle okumakta merakla beklemekte oldugum kisidir, budur!

 • - kütüphaneci kız!
  - la olum niye yere atıyon kitapları?
  - oh evet kütüphaneci kız!kız bana! daha fazla kız bana!
  - olum bak hepsini toplatırım allahıma
  - ooovhh oovh! söv bana!evet!evet!
  - mna koyim zaten alıyon alıyon getirmiyon kitapları
  - aaah geliyoooruuum geliyooruuum!
  - kitapları da getir

 • yolda elele yürüyen bir çifte yol sormak için yanaşıp

  - pardon,iyi günler vs demek yerine

  - kolay gelsin ... demek