hesabın var mı? giriş yap

 • sözde muhalif olup reza'ya loca satılmasına olsun ama paramız yok şeklinde bakan beşiktaş taraftarını göstermiştir.
  muhaliflik böyle bir şey değil. bu tarz adamlara loca satıp, kurula almaya niyetlenip halkın takımıyız biz muhalifiz ulan diye ortalıkta dolaşmayın gülerler.

 • kültigin'in hostes'e yazdigi mektup $u $ekildedir,

  cok saygideger ve mahallemizin gulu olan sayin hostes hanim,

  bu mektubu yazip yazmamak icin cok du$undum. sonunda ne olursa olsun anasini <beeep> diyip harbi bir delikanli olaraktan duygulu hislerimi size acmaya karar verdim. siz ilk gordugum anda goz goze geldik. baki$lariniz yuregimi bursa celigi gibi deldi. bizde yalan yoktur. yalancinin anasini avr<beeeeeeeeeeeeep> o anda birbirimiz icin yaratildigimizi anladim. aslinda iki gun sonra anladim. aklimdan bir turlu cikmiyordunuz, nereye baksam sizi goruyordum. ana haber bulteninde siz vardiniz, hava durumunda siz vardiniz, gece ku$u'nda siz vardiniz. $ifreli yayinlarda bile siz vardiniz.

  $unu anladim ki ben siz olmadan namlusuz bir tabancaya benziyorum. yalanim varsa cumle alem beni s<beeeeeeeep>. en kisa zamanda cevabini bekliyorum.

  senin kultigin'in.

 • asker eşlerine mi hakaret ediyor, belediye başkanına mı hakaret ediyor, kadınlara topyekün mü hakaret ediyor. kendinin vasıfsızlığı zaten diz boyu, paçalardan avamlık, düzeysizlik, cehalet akıyor. bir parti düşünün ki, bu adam onu temsil ediyor.

 • (bkz: aha da ben)

  lisenin son 2 senesini arkadaş olarak geçirdikten sonra üniversite sınavının akabinde sevgili olduk. ayrı şehirlerde 4 sene boyunca sözlükte imkansız olarak görülen uzak mesafe ilişkisini yaşadıktan sonra 3 sene de benim okulu bitirmemi ve stajımı tamamlamamı aynı şehirde bekledik * son 3 senedir de evliyiz. bir de oğlumuz oldu 40 gün önce, ellerinizden öper.

  allah ömür verirse 80 yaşıma kadar da yanında olmak istiyorum eşimin. oluyor yani, olmaz diye bir şey yok. işin sırrına ermek isteyenlere bir yeşil kadar uzaktayım. **

 • ege (10, pek yakında 11 olacak) yaşam felsefesini belirliyor...

  ege: anne, yeni hayat felsefemi öğrenmek ister misin?
  romica: tabii?!?
  ege: önce sembolümü göstermem lazım, kolu dirsekten yukarı doksan derece açıyla, selam verir gibi kaldırıyorsun, avuç için karşıya bakıyor, dört parmak bitişik, baş parmak ayrı, felsefeyi anladın mı?
  romica: anlamadım?
  ege: tekim!
  romica: pardon?
  ege: anlamayacak bir şey yok, bu hareketin anlamı ve felsefemin özü şu: tekim!
  romica: biraz daha açıklaman lazım, kulağa tuhaf geliyor...
  ege: aslında çok basit, kol hepimizin aynı kökten geldiğinin sembolü, yapışık dört parmak diğerleri, ayrı duran baş parmak benim.
  romica: sen neden tek başınasın?
  ege: sürüye dahil değilim ben, ben de diğer parmaklara yapışık olsaydım, ne söylerlerse başımı sallamak ve kabullenmek zorunda kalırdım. aslında herkes tek ama tek olmak aynı zamanda yalnız olmaktır, yalnızlıksa çok korkutucu, bu yüzden insanlar yapışık parmaklardan olmak istiyorlar. benim felsefem bu: tekim! yalnızken de mutlu olunabilir bence, sloganım da şu: yalnızlığın verdiği acıyı güce dönüştürmeyi öğrendim!
  romica: ama tamamen yalnız değilsin ki, çevrende yapışık parmaklara dahil olmayan insanlar da var, seni seven insanlar, sevdiğin insanlar...
  ege: evet ama onu en başta söyledim zaten, tek bir baş parmak göstermiyorum ki, aynı kola, yani aynı köke bağlı bütün parmaklarımı gösteriyorum. tek olmam, parmağımı kolumdan ayırmamı gerektirmiyor.
  romica: etkilendim.
  ege: senin de bir hayat felsefen var mı anne?
  romica: var
  ege: nedir?
  romica: basitleştir
  ege: nasıl işliyor?
  romica: hayatı ne kadar basit yaşarsan işler o kadar basit yürür, yaptığın işleri ne kadar basitleştirirsen insanların hayatı o kadar kolaylaşır.
  ege: bir sembolün, sloganın falan var mı?
  romica: yok, dediğim gibi, amaç basitliği sağlamak, öyle alengirli işlere enerji harcamıyorum.
  ege: iyiymiş, biraz sığ ama iyi, benim felseme katılmak ister misin?
  romica: tamam, ben de tekim!
  ege: ben de tekim dersen olmaz, ikimizi yapışık parmak yapma, sadece şöyle demen lazım...
  romica: tekim!

 • asıl dalga geçilmesi gerekenler,
  chp insanları kuyruğa mahkum ettirdi diye iktidara gelip, milleti patates, soğan kuyruğuna muhtaç hale getirenler ve bunlara oy veren kesimdir.

 • o zamanlar 19 yaşındayım. zeytinli rock festivali var gündemimde. çok güzel sanatçılar geliyor. kesin gitmek lazım. kesin değil de gitmek lazım işte. zaten yapacak bişey de yok, boş geziyorum. ama etrafımda da kimse yok eşlik edecek. var da öyle kafa dengi değil. dedim ki hadi olum erik iş başa düştü. gittim tek başıma. annem, "oğlum bak şu parayı da al çorabının içine sakla, iç içe geçir çorapları kimse bulamaz bişey olsa bile"

  ulen kadın hissetti mi noldu bilmiyorum 3.günün sabahında uyandıktan sonra duş almaya gittim bi 5 dk sürdü sürmedi, döndüm kiiii benim çadıra giren hırsız allah yarattı demeden telefon, tişört, cüzdan, terlik çalmış gitmiş. zaten ne ara zılgıtlar çektim, ateş yakıp üzerinde hopladım hatırlamıyorum.

  arda kalan bikaç parça eşya ve birkaç çorap ,)

  o çoraptaki parayla eve döndüm bir şekilde.

  telefonu kendi simkartıma ayarlamıştım ilk aldığımda. telefona başka bir simkart takılırsa benim numaraya mesaj geliyordu. hemen gittim bi tane kendi numarama ait simkart çıkarttım. yedek mi oluyomuş neymiş. bi baktım numaralar geliyo. avea mıydı neydi aradım işte ismini verdiler. facebooktan bi arattırırsın ki 3 gün boyunca beraber takıldığım eleman çalmış. hayır bir de piç benle beraber hırsız aradı ahahah. hepsini verdiğim adrese göndermek zorunda kaldı. bi de mahkemeye verdim iti.