hesabın var mı? giriş yap

 • tanınmayan bir numaradan gelmiştir, noktasına virgülüne dokunmadan:
  - volkan sen salaksin ki. bi daha bana msj atma gerzek. ayrıca atacaksanda doru durust at g lere q deme.l leri buyk ypma okurken dikatim dailio cohsinir bozucusun bazen diyorum ki yolun karssndan sana el sallasam senin dikkatin dagilsa sonra da seni tir ezse. acaba tirin altndayken de l leri buyuk yazabilecek misin çok merak ediyorum. neyse insallah mutlu olussun beni de bidaha arama pesmden gelme salaksin cunku. bye.

 • kadın üç aşığı ile beraber odaya kapanır ve işe başlamışlarken malumunuz üzere kapı çalınır. kocasının geldiğini anlayan kadın aşıklarını saklamak için her birini birer çuvalın içine sokar ve kocasını karşılar.

  - hoş geldin kocacığım.
  - hoş bulduk hanım da bu çuvallar ne böyle?
  - bugün pazara gidip biraz alışveriş yaptım bey.
  - hmm ne var bu çuvalın içinde?
  - canlı koyun aldım bey, evin içine etmesin diye çuvala koydum.
  - hmmm… gümm!.. (çuvala bi tekme atar)
  çuvaldan,
  - beeeğeeeee…
  - gerçekten de koyunmuş bi de diğerine bakalım… gümm!..
  - bıt bıt bıdaaaak
  - bundaki de tavuk mu oluyor hanım?
  - e.. evet bey.
  - hmm… bakalım sonuncuda ne var.. gümmm!..
  - … (ses yok)
  gümmm!..
  - …
  adam başlar tekme tokat girişir çuvala ve en sonunda çuvaldan bezgin bi ses yükselir.
  - yaw batates olabiliriiim, soğan olabiliriiim.

 • ikiyüzlü ekşiciler gelip duyar kasmasın lütfen daha bugün tayt giyme, dekolteye bakmayacak olgunluğa erişme tarzı başlıklarda zaten bakılması için giyiyorlar, istediğim kadar bakarım yazıyordunuz çünkü.

 • hakiki ruh hastasi bir adamdir bunu twitterda sabri reyiz ile yaptigi kavgada da gorebiliriz iste boyle adamlari bastaci ediyor millet ozellikle de kizlar.

  edit:bizi kendisini kıskanmakla itham etmiş twitterda.şöyle bir düşünüyorum da bu adamın heralde diğer erkekler tarafından kıskanılcak tek yanı o karakterine rağmen yanında dolaşan kızlardır ki o kızların da kalitesi bu adamdan belli, kaldı ki şahsım adına açıklama yaparsam ben kadınım seni niye kıskanıyım şimdi?hani erkek olsam belki herife bak bir de yanındaki kızlara bak felan derdim.ayrıca 30 küsür yaşında olmasına rağmen ergenlikten çıkamamış bir adamın insanlar neyine özenir allahaşkına,özenilip kıskanılcak arkasından bok atılcak tek bir tane özelliği olmayan bir adamsın.

  aman allahım hayatımda galiba ilk defa ekşi sözlük linç ekibine katıldım hiç sevmem ama bu adam haketti.

 • 4 yıllık fakülte mezunu olup, 12 saat eşek gibi çalışıp, 1900 lira alan ve hala 11 yıldır iktidarda olan ama bu sorunu çözememiş akp'ye oy veren birinin yazdığı mektup.

  bir de utanmadan küçük kızıyla duygu sömürüsü yapıyor.

  akıl fikir diliyorum.

 • tahminime göre bahse konu aylık 27 bin 500 lira para ersin düzen'e sadece program moderatörlüğü için veriliyor.

  stadyum denilen program bir dış yapım! yani x bir şirkete de para ödeniyor.

  bu tip programlar neden dış yapıma verilir malumunuzdur.

  ulan sen trt'sin, yayın kuruluşusun, maaşlı çalışanların, işini bilen adamların var. koyarsın oraya bir spiker, 3 yorumcu, aylık maaşlarını verirsin olur biter.

  bir stüdyo programı neden dış yapım olur trt bunu açıklasın önce!

  edit: kısa bir araştırma ile söz konusu şirketin sahibinin de ersin düzen olduğu görülüyor;

  ers prodüksiyon reklamcılık ve organizasyon ltd.şti

 • kişinin, yazdığı şeyi okuyan insanların işini zorlaştırma özgürlüğüdür.

  bir metin de, özellikle uzun bir cümle de de ya da ki eki yanlış yazıldığı zaman, okuyan kişiyi ister istemez cümle başına döndürürki buda haliyle yazının akıcılığına zarar verir (görüldüğü üzere).

  de ve ki eklerinin doğru yazılması uluslararası'nın bitişik, bir şey'in ayrı, birkaç'ın bitişik yazılması gibi bir şey değil. az da olsa okumayı kolaylaştıran ve değişmesinin pek imkanı/anlamı olmayan bir dil kuralı.

  ayrıca iyi bir okur-yazar bu tür şeyleri otomatik yapar zaten. yapmadığında rahatsız olur. bunun üzerinden politika üretmeye gerek yok, space'e bas geç işte, daha kolay. zaten "ben biliyorum ama yazarken dikkat etmiyorum" diyen tipler genelde imla kurallarına hakim olmayan kişiler oluyor. yazarken dikkat etmeyecen de ne zaman dikkat edecen, konuşurken mi?