hesabın var mı? giriş yap

 • dakikalarca süren turnike sırası, turnikeye yaklaştıkça içeriden gelen tezahurat seslerinin de etkisiyle iyice artan heyecan; turnikeyi geçtikten hemen sonra sıkışıklıktan kurtulmanın verdiği güvenle, beraber gelinen babayı arkada bırakıp hızlıca çıkılan merdivenler; son basamaklarda artık yerinden çıkmak üzere olan bir kalbin güm güm sesleri ve işte o asla unutulamayacak manzara...

  dört koca ışık kaynağının gün ışığını aratmayacak derecede aydınlattığı yemyeşil çimler; o zamanki çocuk hal ile devasa gelen, uçsuz bucaksız insan topluluğunun içini doldurduğu tribünler; 5-10 metre öteden gelen dum dum dıdı dum vuruşlarıyla taraftarı ateşleyen davul sesleri, kolkola girmiş bir tribün insanın müthiş bir senkronla zıplamalarıyla oluşan olağanüstü manzara ve tüm bunlardan hangisine bakacağını şaşırmış, gözleri parıl parıl bir çocuk. birisi mutluluğun resmini mi istemişti?

 • rutubeti alsın diye değildir. telefonu pirince yatırırsınız ve gece pirincin kokusuna gelen minik japonlar telefonunuzu tamir eder.

 • fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür. onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz. dedikleri buymuş demek, bayramda gidip ellerini öpeceğiz neredeyse.

 • silahlı organize suç örgütü kurmak suretiyle; korkutma, şiddet ve tehdit yoluyla haksız menfaat temin etmek suçlarından 10 yıldan beridir cezaevinde olan hükümlü bülent gürsoy adlı kişidir.

  suçu sabit bir hükümlü olduğu için ve kendisinin yaptığı işler açık kaynaklarda yer aldığı için ismini paylaşmakta bir sakınca görmedim.

  kemal kılıçdaroğlu haindir diyen çocuğun suç makinesi babası ile ilgili haberler;
  https://www.mynet.com/…cete-operasyonu-110100181293
  https://www.hurriyet.com.tr/…sunla-evlendi-15458681
  https://www.61saat.com/…n-tahliyesini-h1050187.html

  "bay kemal hain hain" diyen çocuk b.c.g, cumhurbaşkanı erdoğan'dan babasının salınmasını istemiş, erdoğan da bu konuda trabzon milletvekili sedat cura'ya gerekli talimatı vermiş.

  b.c.g isimli çocuk da erdoğan'ın babasını salacağını zannederek sosyal medya hesabında şunları paylaşmış;
  görsel

  gerçi burası akp türkiyesi.
  bir bakmışsınız çocuğun babası yarın öbür gün salıverilmiş. hiç şaşırmayız değil mi?

  ah be çocuk...
  sen kemal kılıçdaroğlu'na hain diyorsun ama, asıl hain olan seni bebekliğinde terk edip cezaevine giren, senin babasız büyümene sebep olan haramzade baban.

  bak, hain dediğin kemal kılıçdaroğlu vatana, millete faydalı çocuklar yetiştirmiş bir baba.
  ya senin baban???

  umarım bir gün bunları fark ettiğinde, sen de babana benzemiş olmazsın...