hesabın var mı? giriş yap

 • abi asil bati'da cok kotu usa farkli mi canim tayfasi gelmis midir bakayim dedim: tabii ki gelmis.

  lan oglum sizin beyniniz nasil boylesine yikandi? ne aynisi ne boylesi. tabii ki bati'da da sorunlar var, her sey mukemmel degil ama bunla nasil karsilastiriyorsunuz? lan tuttugunu goturuyor anlamadan dinlemeden, siz nasil bir davarsiniz birader? fasist oglum bu adamlar, neyini gormuyorsunuz?

  ha bati cok kotu, her seyin en kotusu batida. zaten polis almadi onlari aslinda bu yoldaslara birer salep ismarlayip birakacak. havalar soguk. yoksa guclu ve sanli rusya'da yanlis bir sey olmaz.

  hayir bir de bu davarlarin icinde kendini anti-erdoganci ilan edenler de var. bati dusmanligiyla davarlik arasindaki cizgi tamamen kaybolmus turkiye'de. herkes perincek tornasindan gecmis. keske bati dusmani kalsalarmis ama yok. sagcisi solcusu davar olmus, eli kanli fasitlerin kopegi olmus.

 • -yavrum geliyor musun haftasonu yazlığa?
  -geliyorum anne
  -sakın güneş yağı alma
  -niye ki?
  -ben motoryağı aldım aha aha
  -anne insan kızına motor der mi yaaa
  -ay napayım canım çok sıkılıyor
  -????????

 • oha hem bisiklet yolundan gidiyor, hem köpek aniden çıkmıyor insan gibi karşıya geçiyor. çocuk olsa yerinde ona da çarpacak. yapması gereken tek şey önüne bakmak olan adamın bunu yapmaması ve suçu köpekte bulanların varlığını görmek komik.
  köpeğe çarpamasaydı az ilerde başka şeye çarpardı şüphem yok.

  köpeklere bok atmak için bok yiyecek hale gelmişsiniz.

 • the marmara'nın kondisyon salonunda, pencere onunde sıra sıra dizilmiş olan alet. düşünürüm o aletler son sürat koşturup giderken, bir an elektrikler kesiliverse...başımıza insan yağar mı the marmara'nın kondisyon salonundan?