hesabın var mı? giriş yap

 • "dikkat ettiyseniz, trafikte sizden hızlı giden herkes "manyak", yavaş giden herkes ise "uyuz"dur," cümlesine imza atmış söz ustası(ydı).

 • 145 kilogram çektiğim mart 2013'ten bu yana gün itibarıyla 105 kilograma düşerek gırh yaptığım iş :)

 • (intro : $imdi aktaracağım diyalog yüzde bin gerçektir.)

  - iyi günler,esentepeye rica edicektim.
  - tabi.
  ...
  - bilader hayrola ayağını nasıl kırdın ?
  - ya sorma usta talihsizlik diyeyim,antrenmanda oldu.
  - ne antremanı koç ? topçu musun ?
  - yok abi kung-fu antrenmanında oldu.
  - sende tam thai-boxçu tipi var,böyle uzun ince olurlar hep.
  - ya ?
  - bak ben de yıllar önce thai-boxçuydum,tayvana gittim ben kaçak i$çi olarak. orda sen türksün dediler,üzerime geldiler.aynı anda yirmi tane adamı dövdüm.ingiliz dövdüm orda.sonra patron i$ten çıkardı yurda döndüm.
  - diyosun ?

 • 3-4 senede bir olur. okuma yazmayi askerlik yaparken ogrenen babamın gözleri her evladi universite kazandikca dolar, zorlasa da kendini suzulur o yaslar yanaklarindan. cok sukur 4 kardesten 3'u yasattik o mutlulugu babamiza. en kucugumuz de bu sene insallah.

  edit: en küçüğümüz de hukuk fakültesi kazandı çok şükür.

 • ortaokulda hocam bu soruyu yönelttiğinde ağzımdan bir çırpıda abimin mesleği çıkmıştı. babamın öldüğünü bilen arkadaşlarıma abimi babam gibi görüyorum açıklaması yapıyordum daha onlar sormadan.bursla okuyor, babasız fakir ama gururlu olmaktan korkuyordum.
  insan gurur yapma lüksünün olmayacağı hallere gelirsem diye gurur yapmaktan utanabiliyor. bunlardan dı babam öldü demeye utanmam. kendime itiraf edemediğimden kendim de buna inanıyordum. çok hakkı var abimin hakkını yiyemem, ama baba başka bir şeydi. bildiğimden değil gördüğümden anladığım.
  (bkz: iç burkan çocukluk anıları)