hesabın var mı? giriş yap

 • "şort giymeseydi, o saatte orada ne işi vardı, kuyruk sallamış" savunmacılarının hakkında ne diyeceğini merak ettiğim, başörtülü bir hanımefendiyi hedef alan tacizcidir.

  dini, ideolojik etkenlerle tacizi, tecavüzü meşrulaştırmaya çalışanların ders alması gerekir.

 • "koymak da istiyorum ama nazar değer diye de korkuyorum. ama koymam da lazım yani sosyal medya bu çocuk doğurdum lan o kadar, koycam tabi. ama suratını kapayım ben nolur nolmaz şimdi. "
  çelişkileri ile gerçekleştirilen eylem.
  koyma amık o zaman, deli mi ne

 • yurt dışında da çokça örneği görülen olay. hatta bir program vardı internet üzerinden pedoları bulup ifşa ediyorlardı reality show tadında. tabii işin içine polis vs. de giriyordu. aslında bizim ülke için de fena olmaz lan. hem sapıklar yakalanır hem de deli gibi reyting alır. acun ılıcalı'yı göreve çağırıyorum.

  edit: neil manke söyledi programın adı to catch a predatormış.

 • gittiğim ilk biletli tiyatro oyununda başrol oynamıştır. 2071'de türkiye oyununa, wikipedia'ya göre 1994 yılında, anneme ısrar ettiğim için, tek başıma gitmiş, kendisini ve tüm oyunu büyülenerek seyretmiştim. annem bir tek bilet almıştı, ama oyunu eve yakın bir yerde sanıyordu, halbuki oyun uzaktaydı ve ben çok istemiştim izlemeyi. o da dışarıda oyun bitene kadar beni beklemişti. 9 yaşında bir çocuk olan bendenizin tek başına oyuna gelmesine şaşıran diğer izleyiciler, bana oldukça ilgi göstermiş, içecek yiyecek ısmarlamış, hatta oturduğum zemini yükseltmek için montlarını koyup görebilmemi sağlamışlardı. gördüğüm ilgi karşısında muazzam bir gururla oyunu seyre dalmıştım. oyunda, rasim öztekin'in karakteri, günümüzde (1994) dondurulmuş, 2071'de uyanmıştır. türk lirası dolar karşısında değer kazanmakta (1 türk lirası 82 dolar gibi bir radyo anonsu vardı), kadınların baş tacı edildiği ve atatürk'e büyük saygı duyulan, ona hiç hakaret edilmeyen bir gelecek öngörülüyordu. 2071'deki her şeye şaşırıyordu ama bu üç şeyi unutmuyorum. zira her biri en büyük alkışlara sahne olmuştu, özellikle atatürk kısmı - usta oyunun sonunda bu kısımdan bahsediyor, alkışlar salonu yıkıyor, ben ise tüm alkışlar arasında büyük fark yaratan son atatürk alkışıyla bir başka gururlanıyordum.. ustaya saygıyla.

 • kpss'ye hazırlanan üniversite mezunu bir işsiz olarak geçen hafta pazarda çorap sattım.ilk başlarda züğürt ağa misali "dumitiiiz dumutiiz" nidasıyla başladığım olay akşam saatlerinde "sibel can da benden aldı 5 milyon borcu kaldıeeaaaaaa" olayına döndü.ulan ne kadar çok bağırıyordum,ben bile kendime inanamadım,bir günde 800 çifte yakın çorap satarak aslında yanlış mesleği seçtiğimi anladım.aslında ben pazarcı olacak adammışım lan.
  --------------------------------------------

  ekleme 2013 : yıllar sonra gelen ekleme =)

  o satırları yazarken gerçekten de zor zamanlardı, hayatı yoluna soktuk, yürüdük gittik de, şuan ki mesleğimin pazarlamacılık olması da pek manidar olmuş =)))

  2013 eklemesin ek (2018) : pazarlama devam :)

  2018 eklemesine ek (2022) : pazarlama devam :)

 • saraydan gelen talimatı utanmadan okuyan ve ibb'nin yaptığı ukome toplantısının canlı yayınlanmasına rızası olmadığını beyan eden şahıstır.

  video;
  https://streamable.com/19tvr3

  halkımız iyi tanısın bunları.

  önündeki yazılı metni bile doğru düzgün okuyamayan bu şahsın adı; necmettin acar.

  necmettin acar tcdd 1. bölge müdürü. yani bir bürokrat.

  ama bakınız, normalde tarafsız olması gereken bu bürokrat aslında yeşil toplu bir partizan.
  https://i.ibb.co/m2nnt5j/ncm.jpg

  bir insan, bir bürokrat kamu yararına bir toplantının kamu ile paylaşılmasından neden rahatsız olur ki?