hesabın var mı? giriş yap

 • kocasının enişte olmasını sağlayacaktır. çünkü bilinir ki pazarcılar kendisiyle sohbet edene göre karar verir kız tarafı ya da oglan tarafı olduguna.

  abi ve yenge

  abla ve enişte gibi.

 • bunlardan bir tanesi de benim.

  hatta bugün kontrol ettim, kaşlarımın bittiği yerle saçımın başladığı yer arasında baya bir boşluk varmış. bence o araya güzel bir reklam alınabilir.

  ulaş bana reis.

 • yeni kapladığın defterin kapağının bir türlü kapanmamasının hiti olduğu tanımlardır.
  sadece mutsuzluk değil, başarısızlık hissi de yaşatır bu kapanmayan defter.

 • romantik romantik öpüsürken:

  + benim gözlerim acik ha, sinsi gibi.
  - ... <allahim sen sabir ver>

 • şüphesiz şu

  gürbüz tam bir canavar
  tüm sınıf ondan korkar
  kapıda görünür görünmez
  saklanır kekstralar
  nazlı okul birincisi kekstra tek eğlencesi (ihihihihhi)
  kekstrasını tam yerken (aaaa)
  gürbüz yanına geldi
  nazlı kafayı kullandı
  kekstrayı ters çevirdi
  jölesi altta kalınca
  gürbüz onu kek sandı
  gürbüz gittiği anda
  kek (dil çıkarma efekti) yine kekstra oldu
  nazlı jölenin kremanın tadına yine doydu
  aaa aaa kek değil kekstra

 • umarım yıllar önce show tv' de izlediğim ve aklıma geldikçe hala güldüğüm karadenizli mucidin kendi imkanlarıyla yaptğı helikoptere benzemez.

  efendim, haberimiz yaklaşık 1, 1,5 dakika kadar sürmüştü. haber bülteninin sonuna doğru çıkan gereksiz haberlerden biriydi. habere göre karadenizli mucit, kendi imkanlarıyla helikopter yapmıştı ve haberin bandı girdi;

  orta yaşlı bir adamla röportaj yapan muhabir ve hemen arkalarında da 2 metreye yakın, şekli helikopetere oldukça benzeyen, pervanesi süratle dönen bir araç. röportaj boyunca adamımız küçüklüğünden beri böyle şeylere meraklı olduğunu filan anlattı. peki ilginçlik nerede? ilginçlik haberin son diyaloğunda;

  muhabir: bundan sonraki hedefin nedir?
  mucit: uçanını yapmak.

  işte bunun gibi olmasından korkuyorum.

 • naz yapacak kimseleri olmadığından eften püften hasta olmazlar. rahatsız olduklarında kendi kendilerine idare etmeyi bilirler. duruma sitem etseler de en azından bu durumda kimseye bir şey açıklamak zorunda değillerdir. yalnızlıktan korkmayın. sizi "hasta edenler" daha tehlikelidir sosyal hayatta.

 • öyle insanlarla karşılaşıyorsunuz ki bu okulda... son dönemde okulda artan güvenlik önlemleri kapsamında, güney kampüste petekler olarak tabir edilen yerde gece birden sonra oturmak yasaklandı. olaya gelirsek; bir zaman burada sabaha karşı beş sularında alkol alıyorduk. güvenlik geldi, yasak olduğunu kampüsün başka yerlerinde devam edebileceğimizi ama şuan buradan kalkmamız gerektiğini söyledi. 5-10 dakika süren pazarlıklar sırasında bir arkadaş "burası boğaziçi, liberal bir üniversite burası" gibi(oldukça aptalca) bir söz söyledi. bunlardan boğaziçi'nde çok duyar, bulursunuz da şu cevabı verecek güvenliği kaç okulda bulursunuz bilmiyorum: "ben de liberalizmden tarafım ama siyasi liberalizmden, ekonomik liberalizme karşıyım. o noktada adam smith'le ayrışıyoruz."

  ilginçlik burada bitmedi. güvenliği, yarım saat daha oturmaya ikna ettik. yarım saat sonra güvenlik araçla geldiğinde hala oturuyorduk. içkilerimizi bitirdik ve bizi arabayla evlere bıraktılar.

 • "eski sevgiliyi aramanıza neden olur" uyarısının da eklenmesini tavsiye edeceğim mesajlardır.