hesabın var mı? giriş yap

 • düşünün ki, saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimisiniz. otuz yıldır inşa ettiğiniz ‘kusursuz’ bir aile hayatınız var. eşiniz ve iki çocuğunuzla sevgi dolu, örnek bir ailesiniz.

  bir gün tesadüfen çektiğiniz bir ilmek çorap söküğü gibi ilerliyor ve eşinizin 5 yıldır başka bir kadınla evli olduğunu, hatta ondan çocuğu olduğunu öğreniyorsunuz. bu da yetmezmiş gibi kızınızın yurtdışında tıp okuduğun zannediyorsunuz ve aslında o hayalleri uğruna bambaşka bir yerde… oğlunuzun ise iyi bir şirkette kariyer zannetseniz de o birtakım pis işlere bulaşıp büyük bir meblağ parayı kripto parada batırıyor. siz ise olayların daha sadece bir kısmını öğrendiniz.

  ne yapardınız?

  aldatılan, kandırılan, yalanın küçüğü büyüğü olmaz diyen, tüm bunlarla mücadele etmek için türlü türlü uğraşlar veren kaç kişiyiz?

  hepimizin hayatından gerçek kesitler bulacağı “aldatmak” bu akşam ve her perşembe 20.00’de atv’de.

 • bonus olarak, tamamen ücretsiz 3 tinercisi ile beraber verilen evdir.
  evi mesken tutup, koruyup, kollar, kimseyi yaklaştırmazlar.

 • allah mesut etsin, beni ilgilendirmez ama şunu söylemeden de edemeyeceğim.
  ablacığım o adam kafasına keleş mermisi yedi ölmedi, yanlış yere yatırım yaptın bence.

 • saygısızca bir şey bulamadığım, ülkemizin durumuna konu üzerinden eleştiri getiren ironik haber.

 • s.o.s.

  bir airbus a380 atlantik üzerinde uçmaktadır..
  derken, bir f-16 görünür. avcı jetinin pilotu yavaşlar, airbus'un yanına yaklaşır ve yolcu uçağının pilotunu telsizden selamlar:
  "sıkıcı bir uçuş değil mi meslektaşım, bak şimdi beni izle !"

  jeti aniden hızlandırır, ses bariyerini kırar, hızla baş döndürücü bir yüksekliğe çıkar, neredeyse nefes kesen bir dalışla deniz seviyesine alçalır ve sonra son hızla a380’in yanına geri döner ve yavaşlayıp ; “ne dersin, nasıldı?” diye sorar.
  a380'in pilotu cevap verir: "çok etkileyici, şimdi de sen beni izle !"

  jet pilotu a380'i izler, ancak hiçbir şey olmaz. beş dakika sonra, airbus pilotu telsizden şöyle haber verir: "nasıldı arkadaşım, sen buna ne dersin?"

  jet pilotunun kafası karışmıştır: “ne yaptın ki ?” der. airbus kaptanı güler ve şöyle der:
  ayağa kalktım, bacaklarımı gerdim, tuvalete gittim, kendime bir bardak tarçın çayı, bir dilim havuçlu kek aldım ve sonraki üç gece için işverenim tarafından ödenecek 5 yıldızlı bir otel ayarladım.."

  hikayenin ana fikri; gençken, hız ve adrenalin harikadır, ancak yaşlandıkça ve olgunlaştıkça, rahatlık ve huzur daha önemlidir.

  buna s.o.s. denir ;
  slower. older. smarter.
  (daha sakin, daha olgun, daha akıllı!..)

  hayatin her evresini guzel gecirmeniz dilegi ile….

 • patır patır değil resmen bizi çatlatmak için çatır çatır evleniyorlar efendim. ortadan ikiye ayırmak için uğraşıyor resmen.

  whatsapp durum güncellemesine bile "tazecik gelin kocasının dizinin dibinde" diye yazanları gördükten sonra bırakın evlensinler deyip sallıyorum. insan bu kadar koca meraklısı olmamalı lan!