hesabın var mı? giriş yap

 • kampanya katılımcıları sistemin sırma saçlı kel tarafından kapanması durumuna karşı aceleci davranarak faturaları ödemişler. gönullerine sağlık. verdiklerinden kat kat fazlasını kazanırlar umarım.

  sahi bir sırma saçlı vardı ne oldu ona?

 • "...bu pahalı hediyeleri kazanmak için, milyonda bir olan şansınızı da tepin, çıksa da vergisini ödeyemezsiniz zaten" kısmıyla hem güldürmüş hem düşündürmüştür.

 • tek başına yabancı kontenjanını doldurmuştur.

  cristian-----mark----------junio

  ---------nascimento---------

  oliveira---------------baroni

 • kılıçdaroğlu ifadesi.

  ortadoğuda kartlar yeniden dağıtılıyor. akp iyice sıkışmakta.

  şaka maka bay kemal muhalefet etmeyi de öğrendi vaatleri de halk yararına.

  edirne’de konuşan chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu kur korumalı mevduat sistemini “ülke ekonomisine yerleştirilmiş atom bombası” diye niteleyerek, “bir avuç kişiye sesleniyorum: bizim iktidarımızda sadece ve sadece faizi alacaklar. öyle döviz garantisi falan yok” dedi.

  diken

  edit- yanlış bulan arkadaşlara ricamdır şu soruyu yanıtlasınlar. neden benim vergilerimden bir avuç zengin insana faiz veriliyor...

  edit2- kur korumalı mevduat neden yasal değil? murat kubilay

 • bugün iltifat ettiğim bir kadının bana söylediği söz. normalde zaten çok iddialı birisi değilim ama bir insana direkt böyle denmez ki. üzüldüm ulan , gerçekten bir an çok kötü hissettim.

  edit : askıntı olmadım asla. cok kibarca çıkma teklifi ettiğim kadinin tepkisi bu oldu. senden etkileniyorum vs cinsinden şeyler demiştim sanırım. bir anda zaten cok şaşkına uğradım. ozguveni yerle bir ediyor böyle tepkiler. normalde umursamaz birisiyim ama insan tipsiz , asiri çirkin hissediyor.

  uzun zaman sonrasında gelen edit : arkadaşlar başlık arada hortluyor bi şeyler eklemek isterim. olay gerçek. troll ya da cool story diyen komplo teorisyenleri oluyor. inanmayanlar için keşke ekran görüntüsü alsaydım . bu sözler sarf edildi maalesef . daha öncesinde de degistirmemin mümkün olmadığı fiziksel bir kusurumdan dolayi bu şekilde incitici yorumlara maruz kalmıştım. profilimde biraz gezinirseniz insanlardaki sahtelikten bıkmış, biraz realist biraz da sert fikirlere sahip bir insan olduğumu göreceksiniz. ben insanlara bir günde küsmedim.

  çıkma teklifi kısmına takılanlar olmuş. olayı yaşadığım gün epey üzgündüm. kafam epey dağınıktı. bi şeyler içme teklifi demek istedim yani. yazmaz olaydım çıkma teklifi mi kaldı diyip duruyorsunuz :)