hesabın var mı? giriş yap

 • çocukların karnı acıkmış, oyun oynamak istemişler. ne vardı biraz müsade etselerdi de kadını yeseydiler.

 • "tam sabah-atv'nin önünde durayım da haberci arkadaşlara kolaylık olsun" diye incelikli düşünen başbakan sağolsun. sonraki ışıkta dursaydı bari de haber olsun diye kastığı anlaşılmasaydı.

  kılıçdaroğlu bunu yapsa ezik falan derdi akepeliler. kahveye gitti vatandaşla konuştu da yemediği laf kalmadı adamın. ikiyüzlülük, riyakarlık derken bunu da hatırlayalım, asıl kimin riyakar olduğu çıksın ortaya.

  davutoğlu da ışıkta durmayıp napacak? ofise gidip yukarıdan gelen talimatları dinleyecek garibim. dur da gelen geçeni izleyelim, istanbula gelmişiz, hava da güzel demiştir şoföre heralde.

 • izlerken garipsediğim olay. tamamen gerçeklik dışı.

  ocak üstündeki lekelerden şikayetçi mesela hanım ablamız. birden mister masıl diye bir herif peydah oluyor poff diye. eüzü besmele çekip balkondan atlaması gereken hanım abla "aaa ne güzel de çıkardı lekeleri bundan sonra hep mister masıl kullanacağım" diyor.

  ulan eve adamı mı attın diye öldürürler kadını be.

 • çin'in dünyadaki diğer ülkelere de ekipman gönderimi yapıp ücret almamasının sebebini sorgulatan haber.

  çin bu test kitlerinin ilk 50 binini zaten yardım amaçlı ücretsiz gönderiyor diye biliyorum.

  edit: atatürkçü biri olarak her şeyin, doğruluğunun kanıtlanmadan atatürk'e mal edilmesinin onun manevi değerini yıprattığını düşünüyorum. etmeyin. iyi bir şey bile olsa, önce araştırın. atatürkçülük bu değildir. haber yalan çıkarsa maskara olursunuz.

  yalnız siz değil, kaynağını araştırmadan yaptığınız ilişkilendirme yüzünden atatürk bu şerefsizlerin dilinde maskara oluyor. siz de en az onlar kadar suçlusunuz.

  edit2: 3 boyutlu destek diye bir oluşum başlamış. 3 boyutlu yazıcı ile maske ve tıbbi malzeme ile covid-19 salgınına karşı destek oluyorlarmış. biraz araştırdım, güzel bir şey gibi gözüküyor. benim destek olabileceğim bir nokta göremiyorum çünkü ne 3 boyutlu yazıcım var ne ilgili malzeme/modelleme ile alakalıyım... ama ilgili sektörlerde bulunan arkadaşlar katılabilir diye düşünüyorum.

 • kameraya ceken ve ardindan da motorcuyu savunan adama helal olsun. gunumuzde sadece polise karsi birini/birseyi savunmak bile basli basina yigitlik ve cesaret gostergesidir