hesabın var mı? giriş yap

 • düşünün ki, saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimisiniz. otuz yıldır inşa ettiğiniz ‘kusursuz’ bir aile hayatınız var. eşiniz ve iki çocuğunuzla sevgi dolu, örnek bir ailesiniz.

  bir gün tesadüfen çektiğiniz bir ilmek çorap söküğü gibi ilerliyor ve eşinizin 5 yıldır başka bir kadınla evli olduğunu, hatta ondan çocuğu olduğunu öğreniyorsunuz. bu da yetmezmiş gibi kızınızın yurtdışında tıp okuduğun zannediyorsunuz ve aslında o hayalleri uğruna bambaşka bir yerde… oğlunuzun ise iyi bir şirkette kariyer zannetseniz de o birtakım pis işlere bulaşıp büyük bir meblağ parayı kripto parada batırıyor. siz ise olayların daha sadece bir kısmını öğrendiniz.

  ne yapardınız?

  aldatılan, kandırılan, yalanın küçüğü büyüğü olmaz diyen, tüm bunlarla mücadele etmek için türlü türlü uğraşlar veren kaç kişiyiz?

  hepimizin hayatından gerçek kesitler bulacağı “aldatmak” bu akşam ve her perşembe 20.00’de atv’de.

 • pazartesi gel başla lan.

  edit: kapı çaldı, gelmiş. "abi adını adresini çözdüm geldim, boşuna pazartesiyi beklemeyeyim" dedi.

 • kesin olmayan durumdur. rivayete göre, terhisten sonra sanki asteğmen arkadaşımız subaylığa devam etmişçesine arada geçen süre hesaplanarak rütbe bulunuyor imiş. yani terhisten sonraki 3 sene içerisinde savaş çıkarsa teğmen, 3-9 sene ise üsteğmen, 9-15 sene yüzbaşı gibi. yaklaşık 40 yıl önce terhis olanlar genelkurmay başkanı olarak savaşa katılıyor bu hesaba göre.

 • arabasi hayvan gibi bise olsun ve 15litre yakiyor diyelim 100 km de.

  benzini de 5.5 tl desek asagi yukari 80 lira eder.

  2500 tl yakmasi icin 3100 km yapmasi lazim. ki hanim abla 2500 tl yetmez diyor. demekki 4000 km yol yapiyor ayda.

  cok buyuk ihtimalle korsan taksi kendisi. arkadaşi alalim lutfen.

 • bezen meslekle alakası olamayan sorulardır.

  - hangi bölümde okuyorsun abi
  + elektrik elektronik mühendisliği
  - sizde karı kız da yoktur haaaa

  evet abicim yok, olanlar da kardeşimiz oluyor, o kadar erkeğin içinde hatunluklarını unutuyorlar.

  yan binadaki gıda mühendisliğine selam ederim.

 • bugün aldığım şey. içini daha açmadım ama en güzel hediye olacağını hissedebiliyorum. ağır biraz. üzerinde kırmızı bi nokta var yanıp sönüyor, böyle diiit diit diye ses çı

 • "normalleşme" planına göre normalleşmenin başlayacağı 1 haziran'a 2 (iki) gün kaldı. hala normalleşmeden kastın ne olduğunu, kimin dükkanını açabileceğini, kimin nikahını yapabileceğini bilen yok. bu süreç yönetimi değil, toplu eziyettir. dükkanın var, normalleşme diye salı dükkanı açmak için mal alacaksın, çalışan ayarlayacaksın, ama belki de salı günü mekanını açmana izin verilmeyecek. bilmiyorsun. tüm ülke bir şey istenince "bakarız" diyip kestirip atan baba modeliyle yönetiliyor.