hesabın var mı? giriş yap

 • ruh hastası şerefsiz.

  şu anda sinirden elim ayağım titriyor. 39 yaşında kadın hasta çarpıntı ile geldi, çekilen ekg'si svt dediğimiz bir ritm ile uyumluydu. ben de hastaya durumu izah ederek ve ondan izin alarak karotis sinüs masajı yapmaya başladım. o sırada hastanın eşi içeri girdi ve hiddetle şöyle sordu:

  -ne yapıyorsun sen lan?
  -masaj yapıyorum.
  -sen benim karıma nasıl masaj yaparsın it?
  -beyefendi yanlış anladınız.

  adam, durumu anlatmama bile izin vermedi. eşi de anlatmaya çalıştı ama ona da vurdu ama daha çok bana vurdu.

  2 sağlam yumruk yedim ama bir tane de sağlam yumruk geçirdim.

  şu anda sinirden gülüyorum.

  bu arada masaj dediysek: https://m.youtube.com/watch?v=493z2_kacoq

 • kapının önünde durup düşündüm. dedim bekir, bu kapı ahiret kapısı, burası sırat köprüsü. bu sefer de geçersen bir daha geri dönemezsin, iyi düşün dedim. düşündüm, düşündüm. ama olmadı. dönemedim. sonra bak oğlum dedim kendi kendime. yolu yok çekeceksin, isyan etmenin faydası yok. kaderin böyle. yol belli, eğ başını, usul usul yürü şimdi.

  (bkz: kader)

  (bkz: zeki demirkubuz)

 • malatya’da bir genç ''kızımdan ayrıl'' diyen babasını tekme tokat darbetmiş. işin garip tarafı olayın sonunda kızın bu yavşağın peşinden gitmesi. senin babana bunu yapan sana neler yapmaz aq kezbanı. artık şiddet görürsen de gram üzülmem.

  kaynak

  edit: imla

 • bim'in depo olarak kullanacağı arazinin antik kent çıkması olayıdır.

  bim deposu mu dünya mirası mı derseniz, bim deposu derim. bim deposu önemli.bir bim deposundan daha önemli bir şey varsa o da iki bim deposudur.

  en nihayetinde bu antik çanak çömlek kent zırvaları yüzünden asrın projesi marmarayın bitiş tarihi de uzamıştı. başbakanım çok yaşa. hülogg!

 • sanırım sevgili jean rostand üzerine en fazla yoğunlaşmamız gerekenlerden bir tanesini tespit etmiş;

  "bir gün atomun enerjisini serbest bırakacağız. gezegenler arası yolculuklar gerçekleştireceğiz. ömrü uzatıp kanseri ve tüberkülozu tedavi edeceğiz. ama en düşük seviyeli kişiler tarafından yönetilmiş olmanın sırrını asla çözemeyeceğiz."

  jean rostand