hesabın var mı? giriş yap

 • + kuvvetli gördüğünüz yanlarınız nelerdir?
  -çok güzel hulusi kentmen taklidi yaparım
  +(...)
  -yapayım mı?
  -(dudaklarımı büzüştürüp bıyıklarımı oynatma hareketi yapıyorum)
  +(....)
  -tabi bıyığım olmadığı için pek olmadı...

 • kendisini kullanmadığım halde, dünün en beğenilenlerine giren entry'si ile bana türkiye'de erkek olmanın zorluklarını tekrar hatırlatmış olan uygulama. ya tamam, kadın olmak daha zordur elbet de, biz napalım lan? bizi de anlayın.

  ilgili entry için (bkz: #45520864)

  olm hatun bir erkeğin fotoğraf çekilebileceği her ortama bi kulp bulmuş ya la.

  uçakta foto: pff anladık pilotsun.
  araba: off anladık araban var..
  gemide foto: ya tmm zenginsin uff.
  arkadaşlarla foto, sigarayla foto, barda foto, cafede foto... lan oha, nerde çekilelim bu fotoğrafı amk?

  ablanın bu entry'sindeki parametrelere göre filtreyi daralttım, şu an itibariyle vesikalık fotoğrafımla tinder'a katılmış bulunmaktayım. laykları bekliyorum kızlar.

  edit: ya uff, vesikalık biyometrikmiş. böylece "pasaportum var ve yurt dışına gidiyorum" demek istemiş bulunmuşum. of ya yine olmadı :(

 • şöyle birşeydir,
  10bin tl vardir bakarsin olm alinacak arabalar en az 12bin.. 15binin olur bu sefer begendigin arabalara bakarsin hep 17,5 18 falan.. 25bin civari bakarsin e biraz daha ver sifir bi araba al abi dersin. sıfır bi arac bakarsin 40-50 arasi bi kac yasinda bmw yada audiler gozune carpar.
  o parayi gozden cikartirsin bu sefede bi suv sevdasi başlar oraya kadar cikmissin ya artik bunun sifirini alip yillarca kullanmak istersin derken

  neyse metrobüs geldi hadi grsrz

  yıllar sonra gelen edit (2016): bu fiyatlar euro 2 lirayken yapılan hesaplardı tabi. şimdi bu fiyatlarda hayal!

  2020 editi: araba almayı ev alma seviyesine çıkartan yönetime ne kadar teşekkür etsek az!

 • belçika girişi / 2015

  polis: (ing.) nereden geldiniz?
  önümüzdeki türk teyzeler: jolly tur :)

  p: neden geldiniz? turist misiniz?
  ött: jolly tur :/

  p: ingilizce bilmiyor musunuz? neden buradasınız?
  ött: jolly tur :(

  bu 2 teyzeyi göz altına almışlar, normalde yapmayacakları iş...
  4 saat sonra tur rehberi gidip çıkartmış.

 • 80'lerin basi, askeri yonetim zamanlari. bir gazeteci zeki muren'e sorar.
  "efendim size neden pa$a diyorlar, biliyor musunuz acaba?"
  zeki muren katila katila gulerek $oyle cevap verir:
  "ankara'dakilere ibne diyemedikleri icindir herhalde!"

  10+ yıl sonra gelen edit:
  olayın ayrıntılı hikayesi için (bkz: #62646594)

 • acı bir toplum gerçeği. bende silinmez izler bırkamış bu okul müdürü türü, pazartesi ve cuma günü yaptığı konuşmalarda düzeni sağlamak ve kendini dinletmek için ısrarla iklim koşullarına vurgu yapar. kış mı?

  - arkadaşım bak sıraya girin, düzgün durun artık!!!! kımıl kımıl kımıldanma be!!! (işte tam burada müdür böyle sanki bizi kıskandırır gibi konuşacak) ben dururum burada. benim yerim iyi... siz de soğukta öyle dikelirsiniz. benim yerim güzel, siz de soğukta bekleyin... benim için proplem (okul müdürlerinin "eğemenlik" sözcüğüyle birlikte yanlış söylemeye meyilli olduğu bir sözcük) yok. beklerim ben. siz de soğukta dikelin...

  ya da çok mu sıcak?

  - susun artık evladım be! susun! hizana bak! bak hizana! hizana bak! (başlıyoruz) bu sıcakta bekletirim sizi. gidemezseniz evinize. benim yerim güzel, rahatım ben. bana gölge... olan size olur. pişerseniz bu sıcakta. oğlum hizana gir artık be saygısız adam!

  bir gün x-men'e türk bir karakter dahil olursa bu olsun istiyorum. "magneto bak o sıcakta öyle kalırsın... ben iyiyim serin yerdeyim magneto. senin için kötü olur... öyle dikelirsin orda". bence bu müdür türünün asıl gücü soğuğa ya da sıcağa vurgu yaptığında o iklim koşulunu ekstradan hissetmeniz. "donduk lan yeter" söylentileri bu noktada zirveye çıkar zaten. rahatsız edici bir başka mesele de şu: müdürün kendi yeri de o kadar rahat değildir aslında. o da nihayetinde yüksekçe bir yerden, okulun girişlerinden birinin tepesinden hitap ediyor bize. sanki tahtta oturuyor. "benim yerim güzel, bana göre hava hoş". e sen de ayaktasın, sana da 38 derece. ne bu tavırlar müdür?