hesabın var mı? giriş yap

 • ''ohorotto oropço hosop vorocokson'' diyen arap tapınıcılarını rahatsız eden uygulama.

  arap köpeği olmak da farklı bir duygu galiba.

  edit: eskiden dindarları ahlaklı bilirdik. şimdi ebemizi düzmeler, kafir ilan edilmeler, ırkçı şerefsiz olarak yaftalamalar, ahiretle tehdit edilmeler havada uçuşuyor. yavrum biraz rahat durun. şurada birkaç yıllık iktidar deneyiminiz oldu, ne halt olduğunuz ortaya çıktı. iyi ki de çıktı...

 • izlediğim en gerçekçi film. bak en diyorum. filmlerden biri demiyorum. bundan daha gerçekçi bir film izlemedim. sıkılma korkusuyla izlemedim ben bunu ne zamandır bana yazıklar olsun. ilk 20 listeme girdi. hala etkisindeyim.

  hayatın ta kendisi. ne eksik ne fazla. tek bir kusur bulamıyorum.

  o nasıl alzheimer oyunculuğu be adam? google'a " is ali asgar shahbazi alzheimer " yazdım. dedim nasıl getirmişler sete nasıl oynatmışlar felan.

  nader adamım ya. zorbalığa karşı duruşun ve efendiliğin beni benden aldı. idolümsün.

  mükemmel ötesi film. uzun zamandır bu kadar güzel film izlememiştim valla iyi oldu ya.

  100/100

 • olması gerekendir.ne kadar istemesemde yurtiçi kargoyu bu konuda destekliyorum.

  ben 3 tane farklı firmadan sipariş verdim.hepsi de yurtiçi kargoyla gelecek. sizin eşinizden corona virüsü kapıp bana getirip bulaştırabilir.lakin ben 1 aydır kendimi karantinada tutuyorken , öyle boku bokuna virüs kapmaya asla müsade etmem.

  kapacaksam delikanlı gibi çıkar sokakta yerlere belene belene yuvarlanır kaparım.

 • arabasiz yasamayi denedim. ama hergun bir ego soforuyle, bir halk otobusu soforuyle kavga etmekten biktim. kucuk yigenim daha arabadan inemeden kapiyi kapatip cocugun ayagini kapiya sıkıştıran ego soforune gerekeni yaptim. aksama kadar it gibi calisip, gezmeden gelen teyzelere yol vermekten biktim. surekli birilerinin gelip gidip dayamasindan biktim. hangi toplu tasima araclarini kullaniyosunuz soyleyin de biz de satip arabalari kitap okuyalim trafikte.