hesabın var mı? giriş yap

 • kadın: k
  erkek: e

  k: çok yorgunum saatlerdir çalışıyorum ya
  e: bakimm ;)))))

  k: yemek yapıyorum, sonra konuşalım.
  e: at bakim ne yapıyosun ;))))

  k: hastanedeyim ya serum taktılar
  e: bakimm, boydan olsun ama serum da gözüksün*

  şeklindeki diyaloglara ev sahipliği eden başlık.

 • alabiliyor olmak. 15 binlik telefon kadar, milletin yedikleri batmadı maalesef size. mesela sizleri milyonlarca liralık saraylar yaptırmak, ihaleler dağıtmak vs. başlıklarında da görmek isteriz.

  bireyin kendi parasıyla, bireyin kendi istekleri doğrultusunda harcamasını eleştirmeniz en basit haliyle haddiniz değil.

 • speaker bölümüne alkolmetre yerleştirilmiş cep telefonu.

  belli bir promilden sonra yapmaya çalıştığın aramaları kabul etmeyecek. acil aramalar için sadece 1 numara kaydedebilirsin, artık kankanı mı yazarsın, anneni mi, ev sahibini mi orası sana kalmış.

  sarhoşken arayıp "seviyorum hulen!!" rezilliklerine son!!
  kafa uçmuşken "alo kanka naber, neeebçim seviyorum lan seni, neler yaşadık lan biz senle, neler yaşadık abi" geyikleriyle kontörün ağzına sıçmaya, faturayı sikip atmaya son!!

 • (bkz: vergilerimizin gittiği yer)

  ulan 4 tane kedim var. ben harcadığımı üç kuruşun hesabını yapıp, bana bir şey olursa sokağa falan atılmasınlar hayatlarının sonuna kadar bakılsınlar diye fon ayırıyorum, karı yardımla 7.'nin üzerine 8.'yi doğuruyor ve benim maaşımın üçte biri böyle parazitler soylarını devam ettirebilsin diye kesiliyor.

 • "hakemler olsun, federasyon olsun, saha dışında çok güzel sonuçlar alıyoruz ama beşiktaş'ın sahadaki başarıları yüzünden lider olamadık"ın kısa ifadesi.