hesabın var mı? giriş yap

 • mağarada yatağı olan bir kadının yatağındaki meni lekesi için iki orduyu savaşa sokan zihniyete de, boku yarasaya atıp olayı keramet olarak algılayan zihniyete de edeyim dedirtendir.

 • ne sıfatla başbakan'la gezi parkı için konuşacağını cidden bilmiyorum. tek mimikle 10 sene aynı rolu oynadı lan adam. böyle olunca sanatçı mı oluyor?

  ahaha twitter'da biri biz polat alemdar'ı değil, cerrahpaşalıları istiyoruz demiş. adam haklı.

 • karahanlılar dönemini çok merak ediyorum,islamiyet'e geçtikten sonra acaba içlerinden bir boy çıkıp 'dedelerimizin mezar taşını okuyamıyoruz her şey arapça oldu lan' dedi mi acep?

  edit : geyik bir yana, morgenmuffel bildirdi ''karahanlilar islamiyete gectiler ama uygur alfabesini kullanmaya devam ettiler. arap alfabesini ilk defa kullanan türkler iran cografyasinda yasayan gazneliler-harzemsahlar-selcuklulardir.''

  bu durumda karahanlilari gazneliler-harzemsahlar-selçuklular olarak değiştiriyoruz ,ortamlarda bu şekilde esprisini yapın.

 • "mümin çiftçi, küpçüler mahallesi’ne geldiğinde, kırmızı ışıkta duran araç sürücüsü resul ankıt’ın (26) yavaş kalkış yapmasına sinirlendi. aracından inen mümin çiftçi, resul ankıt ve yanındaki davut bilgin’e (29) silahla ateş etti. resul ankıt olay yerinde, davut bilgin ise kaldırıldığı sakarya üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesi’nde yaşamını yitirdi."

  oğlum bu şaka mı? gta mı lan bu? adam kırmızı da yavaş kalktı diye 2 kişiyi öldürüyor biz nasıl ruh hastalarıyla yaşıyoruz? biz harbiden iyi hayatta kalıyoruz bu ülkede.

  tanım: ruh hastasının harman olduğu memlekette yaşanmış olay.

 • az önce, çamaşır makinesini izlemekten sıkıldığımı fark edip, biraz da download izleyeyim diyerek çamaşır makinesinin önünden kalkıp bilgisayarın başına oturdum. son bi kaç haftadır çok tembelleştim diye hayıflanıyordum. iyi geldi hareketlilik.

 • bu gece yapılacak çalışmalar esnasında ekşi sözlük 02:00-04:00 arası ulaşılamaz olacak. bu süre zarfında pokemon avlayabilir, kitap okuyabilir, o aylardır izlemek istediğiniz filmi izleyebilirsiniz. biz de o sırada veritabanını havalandırıcaz.