hesabın var mı? giriş yap

 • http://abx.digitalfeed.net/spotify-hq.html

  ekipmaninizi ve kendinizi bu siteden test edebilirsiniz. bir çok şarkının hifi ve standart versiyonunun hangisi olduğunu bilmeniz isteniyor. yüzde 50 civarında bir sonuç alırsanız spotify hifi pek gerekli değil diye düşünüyorum. beyerdynamic dt990 ve lg g7* ile test ettim 4 şarkı yüzde 60 doğru 1 şarkıyı da yüzde 100 doğru bildim. dediğim gibi deneyin spotify hifi sizin için gerekli mi değil mi görün...

  *lg g7 de dahili olarak ess quad dac ve es9218p kulaklık amfisi yer alıyor.

 • kardeşini öldüren ve suçu mahkeme kararı ile sabit olan polis memurunu hedef göstermiştir. doğru yanlış tartışılır fakat kendisinin, kardeşi öldürülmüş bir ağabey olduğunu unutmayın. sağda solda her boka intikam çağrıları atılan bir memlekette çok mu anormal geldi?

  edit: başlık başa.

 • adamın biri trafik kazası geçirmiş, kazada pipisi kopmuş. kopan pipisini gömlek cebine koyduğu gibi koşa koşa doktora gitmiş.

  "doktor bey, doktor bey! pipim koptu!" diye bağırarak doktorun odasına girmiş. doktor, "durun, endişelenmeyin! organ yanınızda ise yerine dikebiliriz" demiş. adam "ahanda buradadır doktor bey" demiş ve elini gömlek cebine atarak, çıkanı doktora uzatmış.

  doktor adamın kendisine uzattığına bakmış: "iyi ama bunu nasıl dikeriz bu tadelle" demiş. adam şaşkınlık içinde kalakalmış: "desene doktor bey, yarraaa yedik..."

 • denizden babalari bile ciksa yiyen, oldukca katolik bir populasyona sahip, krep olayini a$mi$ abartmi$ sevimli bolge. insanlari fransizca konusur, breton dilini sadece sarkilarda duyabilirsiniz; soruldugunda da ben fransizim derler.

 • kökünden koparılan bir sebzenin de canının acıyabileceğini savunan beslenme tarzına sahip insanlardan oluşur.

  genellikle meyve ve kabuklu yemişle beslenirler. alamadıkları vitamin eksiğini tablet yoluyla kapatmayı deneyebilirler.

  tabii sadece meyve ağırlıklı beslenmenin birtakım artı ve eksi getirileri de vardır.

  bu beslenme tarzının artı yönleri:

  -kanser mücadelesinde faydalı olabilir,

  -sindirim sorununu aşmada faydası,

  -kilo vermede yardımcı oluşu,

  -cilt güzelliğine faydalı olması gibi...

  bu beslenme tarzının eksi yönlerine bakacak olursak:

  -diyabet riskini arttırabilir,

  -protein eksikliğine bağlı olarak sağlık açısından bazı bozulmalar yaşanabilir,

  -yeterli vitamin girişi olmadığından, bazı fiziki ve zihni hastalıklar görülebilir.

  düzeltme için avagiderkenhavlanankopek 'e teşekkürler.

 • bu; kafasına kask, kaskın tepesine de kamera takınca kendini bir bok zanneden pezevenkler oldukça toplumdaki 'motorcu' antipatisini yıkamayacağız.