şükela:  tümü | bugün
  • kesinlikle ihtiyacımız olan özellik. sen yine ye dürümünü kanzukcum, reklamları da engelleyemeyelim ama rica ediyorum kerimcan durmaz başlığını görmek istemiyorum ben, ya da ne biliyim ekşi itiraf pek de umrumda değil. şimdi en eskiden bir rastgele vardı mesela, ordan rastgele başlıklara erişebiliyorduk. e ben son 5 senedir gündemi sözlükten takip ediyorum ve normal olarak sadece popüler fasilitesini kullanarak yapabiliyorum bunu. tamam içerde dizisi çok popüler olabilir ama bana evlendirme programından aldığım hazdan fazlasını sunmuyor. ya da federasyondaki tüm beşiktaşlılar gidecek başlığı yine bi beşiktaşlı olarak umrumda değil. kesinlikle sözlükçülerin favori bira markasını da merak etmiyorum. e böyle çöp başlıkları engellemeyince az kalsın 6 aralık 2016 akaryakıt zammından etkilenecektim, çünkü bu başlık çok aşağıda kalmış.

    kısaca biliyorsun ki sevmediğimiz bir çok değişiklik oldu sözlükte ama biliyorum ki artık sen de eskisi gibi kulağını tıkamıyorsun yazarların söylemlerine. bu da burda dursun bir gün gözüne çarpar diye. neden istemeden kafiyeli oldu böyle? neyse afiyet olsun bi dürüm de bana söyle .
  • çalışmayan özellik.

    sebebini anlamamakla birlikte siyaset ve tv ile ilgili bazı başlıkları görmemek için engelliyorum ancak buna rağmen görmeye devam ediyorum. niye bunu yapıyorsunuz sözlük yönetiminde bulunan insanlar?