şükela:  tümü | bugün
  • kesinlikle ihtiyacımız olan özellik. sen yine ye dürümünü kanzukcum, reklamları da engelleyemeyelim ama rica ediyorum kerimcan durmaz başlığını görmek istemiyorum ben, ya da ne biliyim ekşi itiraf pek de umrumda değil. şimdi en eskiden bir rastgele vardı mesela, ordan rastgele başlıklara erişebiliyorduk. e ben son 5 senedir gündemi sözlükten takip ediyorum ve normal olarak sadece popüler fasilitesini kullanarak yapabiliyorum bunu. tamam içerde dizisi çok popüler olabilir ama bana evlendirme programından aldığım hazdan fazlasını sunmuyor. ya da federasyondaki tüm beşiktaşlılar gidecek başlığı yine bi beşiktaşlı olarak umrumda değil. kesinlikle sözlükçülerin favori bira markasını da merak etmiyorum. e böyle çöp başlıkları engellemeyince az kalsın 6 aralık 2016 akaryakıt zammından etkilenecektim, çünkü bu başlık çok aşağıda kalmış.

    kısaca biliyorsun ki sevmediğimiz bir çok değişiklik oldu sözlükte ama biliyorum ki artık sen de eskisi gibi kulağını tıkamıyorsun yazarların söylemlerine. bu da burda dursun bir gün gözüne çarpar diye. neden istemeden kafiyeli oldu böyle? neyse afiyet olsun bi dürüm de bana söyle .
  • ekşi sözlük'ün başına gelmiş en güzel özellik. hiçbirini görmüyorum. troll olduğunu daha açtığı başlıktan anladığım gibi başlıkları engelle, yazarı engelle diyorum. bunlardan kurtulmanın en sağlam yolu bu. karşı çıkacağınız mantıklı cümleleri kendinize saklayın, konuşmayın, yazmayın, o başlıkları besleyip, görünür hale getirmeyin. artık ne vicdanen ne de analitik düşünce yapısı içinde laf anlatmanın bir anlamı yok. bilginin ya da sorgulamanın peşinde değiller. psikolojik olarak sizi yıpratmaktan başka amaçları yok. enerjinizi kendinize ve sevdiğiniz şeylere saklayın. bir tek burası var elimizde günden geriye kalan, burayı da steril ve huzurlu yaşamanın tek çaresi bu özellik.
  • malesef benim için çalışmayan özellik. sözlüğü foruma döndüren kıl yumaklarının başlıklarını engellememe rağmen hala sol frame'de görmekteyim.