şükela:  tümü | bugün
 • “başlıklarını engelle” gibi çok basit ve anlaşılır bir komutun çalışmamasıdır.

  bir deli kuyuya taş atıyor, 400 akıllı laf sokma derdinde. don’t feed the troll demek için bile o saçmasapan başlıklara yazmak istemiyoruz.

  zaten görmek istemediğimiz yazarın açtığı bir başlığı sırf başkaları da yazıyor diye gündem başlığı altında gözümüze sokmanız gerçekten çok ayıp.

  ayrıca kanallar kısmı çalışmıyor. açıklama olarak yazan “bugün’de görmek istediğiniz başlıklar” sadece bilim seçili olduğu halde kate uptonun cicişlerinin ‘bugün’de işi nedir? yarıçapını ölçüp hacmini mi hesaplayacağız?

  lise öğrencisinin açtığı bir site değil burası. oraya iki satır kod yazmak bu kadar zor değil. kaldı ki çok zor bile olsa hayvan gibi popup reklamları gözümüze sokuyorsunuz, bi zahmet üç beş kuruş ayırıp düzgün çalışmasını sağlayın.

  placebo etkisi için oraya düğme koyup da geçiştirmek hiç yakışmıyor.
 • zaten engellenmiş -ama başlıkları engellenmemiş- bir yazarın açtığı başlığın, ikinci entrysini birinci zannedip başlıklarının engellenmesinden kaynaklanıyor olabilir. yani başlıklarının engellendiği kişi de başlığın ilk entrysi olmayabilir. önce bi' çıkış yapıp o haliyle başlık kontrol edilmeli.

  onun dışında tabii ekşi sözlüğün bug dolu olması artık çok sıradan bir gerçek.