şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • neredeyse 1999 yılından beri konuşulagelen "başlık engelleme" fasilitesi nihayet hayata geçirildi. mr. kanzuk daha iki gün öncesi talimat verdi coderlara, şak diye yaptı adamlar. ufacık bi buton için bunca yıl yalvartmanın alemi var mı ya? sanki her şeyi sil baştan kodlayacaklarmış gibi...

  yazarın yanı sıra, açtığı tüm başlıkları da engellemiş oluyorsunuz böylelikle. sanki moderatörsünüz de herifi sözlükten uçurmuşsunuz gibi.

  şimdi lord eddard stark düşünsün.
 • bekledik cocuklar bugunleri cok bekledik.
 • bunu çoğu kişinin kullanmayacağını düşünüyorum. farklı sebepler var ama en önemlisi "engellenen" kişilerin normal başlıklar da açıyor olması. hatta sırf bu yüzden çoğu "engellendiğinden emin" tip gündem başlıklarını açmak için yarışacak belki de. bir başka sebep de bazı tiplerin "ilk entry'sini göremediğim başlık" deme zevkinden mahrum kalmak istememesi olabilir. ilk entry'yi göremese bile başlık popüler olduğu için bir şeyler yazmak isteyenler de kullanmayacak gibi duruyor. yine de henüz taze, bakalım görelim.

  ayrı bir konu,

  (bkz: hüseyin abimiz üşümesin kampanyası)
 • (bkz: ekşi sözlük ak troll veritabanı)
  (bkz: ekşi sözlük troll listesi) başlıklarında organize olup temizliği daha kısa sürede yapabiliriz.
  çok şükür trollerden de kurtulduk.
  not: eksileyin ulan troll ibneler.
 • sözlükte yazılanların bilgi ve fayda seviyesinin dip yaptığı, okuyacak birşeyin bulunamadığı ve aşure forum'dan hallice olduğu şu dönemde sevindirmiş bir gelişmedir.
 • nice annelerin kulaklarındaki çınlamaları giderecek yeni sözlük özelliği.
 • artık katlanmakta zorluk çekilen sözlüğü rahatlatacak özellik.

  oh be.
 • geriye dönük engelleme yapılamayan özellik.
  ek olarak kafa karıştıran özellik.
  engellemek istediğimiz bir yazar sikindirik bir başlık açtı ve entrysini sildi diyelim. başlık başkasının başına kaldı bu durumda başlığı açan yazarı nasıl bulacaz? başlığın başına kaldığı kişinin açtığı başlıklarımı engellemiş olacaz? yazara bakmadan başlığı engelle daha kullanışlı olmaz mı?

  edit: özellik çalışmıyor.
  hele şükür yazanlar... deneyip bilgi versenize olm?
 • trollere geçmiş olsun. yazarı engellemeden başlıklarını engelleyebilmek ayrıca güzel olmuş. şimdiye kadar yapılmamış olması tamamen duygusal olsa gerek.

  bu özelliğin gelmiş olması trollüğün iyice bokunun çıktığının en büyük göstergesi. demek ki trollerin neden olduğu kısa vadeli tık patlamaları uzun vadede toplam tık sayısına zarar vermeye başlamış. okuyucuları kaçırmış. e millet bıktı tabii artık.

hesabın var mı? giriş yap