• ne boka yaradığı anlaşılamayan buton. ne kadar engellediğim troll varsa alayının başlığını görüyorum. birileri "dürüm" yerken buton işlevini yitirdi iyi mi.
  • yönetimin ya da moderatörün artık her neyse, bir an önce bu fonksiyonun çalışmasını sağlaması gerekiyor. şu platformda o kadar engellediğimiz yazar var fakat açtıkları saçma başlıkları halen gündemde görebiliyoruz.

tanım:çok işlevsel olması beklenen fakat hiç bir işe yaramayan bir ekşisözlük aksiyonu.
  • hala tam anlamıyla çalışmayan ekşi sözlük hedesi. ara ara sol frame'e göz gezdiriyorum ve tabii ki de ortalık saçma sapan başlıklarla dolu*, sonra başlığı açanı engellemek için başlığa giriyorum fakat ilk entry görünmüyor, çünkü zaten adam bende engelli. madem bu başlıklar sol frame'den gitmiyor, o zaman bu "başlıklarını engelle" ne boka yarıyor sayın ekşi sözlük?

(bkz: başlıklarını engelle butonunun çalışmaması)
  • bi sikime yaramayan fasilite.
  • çalışmamaktadır. başlıklarını engellediğim bir sürü malın başlıkları hala sol frame'de hem gündem hem de bugün kısmında sanki hiç engellememişcesine gözüme sokuluyor.

bir gün düzgün çalışır umuduyla engellemeye devam ediyorum ama bakalım ne olacak.
  • çok basit bir isteğim var, yani mantıksız tabiki de, neden sex sex sex sex içerikli başlıkları engelleyemiyoruz? yahu benim yaşım bilmem kaç, burada doğru düzgün içerik okumak için geliyorum, yeni ergenlerin kadın bacağı, erkek boyu gibi saçma sapan başlıklarını kendi sol framimde ben görmek istemiyorum.

sesi mi duyan var mı ?
  • hiç bir işe yaramayan özellik. bari butonu kaldırın da bir işlevi varmış gibi basmaya devam etmeyelim.
  • çalışsa sözlüğün çok daha güzel bir yer olacağına inandığım özelliğimsi.
  • çalışmayan zımbırtı.

yapacağınız işe sıçayım.

twitter'dan örnek alın biraz. kişiyi takip etme dediğin anda, timeline'den çıkar o kişinin yazdıkları.

ekşi'de makinenin ısınması gerekiyor. ısınınca da çalışmıyor. abv.
  • işe yaramayan buton.
hesabın var mı? giriş yap