şükela:  tümü | bugün
  • içinde'nin yerine gelen seçme aparatı buton. yazılan başlığın hemen altında çıkar.
  • içinde kullanımım öyle bir otomatiğe bağlanmış ki değiştiğini saatler sonra "bu ne lan? burda bu mu vardı?" diye 5 dakika düşündükten sonra farkettiğim değişiklik olmuştur.
  • sözlüğün son dönem başlık sıçan, aynı başlığı tek kelime değiştirip yeniden açan, 5 entarili başlıkta bile önceki üj bej entariyi bile okumaktan aciz yazarlara karşı ssg'nin ufak bir beta revizyonu ile yaptığı postmodern ayar. dutluk olarak bıraktığım yer aylar sonra çöplük olarak karşıma çıkacak, korkum ondandır. sol frame'e bakınca artık maç bile takip edemez olduk. allah belanızı vermesin emi?

(bkz: aramaya inanmak)
  • içeriği mi değişmiş yoksa bana mı öyle geldi. şükela modu ve linkler sekmesi gelmiş sanki.

8284 kıyağından sonra, entry'ler arasında hızlıca dolaşıp http aramak sorununa da çözüm getirmiş adamlar. ssg daha ne yapsın...

edit: yuhh, 1 hafta olmuş nerdeyse değişiklik olalı. takip de edemez olduk artık sözlüğü.
  • kullanıcı girişi yapılmadan 'kelime ya da @yazar' arama çubuğunun görülemediği aparat/buton.
  • giriş yapmadan başlık içinde arama yaptırmayan, insanı zorla ekşi sözlük üyesi yapan faşist bir buton.
  • kullanılmaması sayfalarca aynı şeylerin yazıldığı başlıkların gittikçe çoğalmasına yol açmış, tıklanılan başlığın hemen altındaki seçeneklerin en sağında, "paylaş, "araştır", "takip et", "yaz", ve "taşı"dan sonra gelen seçenek.

sayın yazarlar, ekşi sözlük'e kabulünüz yeni gerçekleştiği için heyecan olabilir, hepimizde oldu ama önemli olan bir yerden sonra durulmaktır. bundan sonrasında daha dikkatli olmak gerekir.

çünkü bir insan, 50 entry girilen başlıkta en fazla 3 tane ana fikir çıkartıyorsa burada bir terslik var demektir.

bilmeniz gereken tek şey, dışarıdan nasıl görünüyordu bilemiyorum ama bu platformda her tıklanılan konuya entry girme zorunluluğu diye bir şey olmadığıdır (evet artık böyle gözüküyor olabilir). çok kayda değer ve farklı bir şey dile getirmeyecekseniz duygu ve fikirlerinizi illa ki belirtmenizi gerektirecek bir durum yok. sadece okuyup geçebiliyorsunuz, bilesiniz.
  • benim sözlüğe üye olmamı sağlayan en büyük nedendir. niye böyle önemli araçları halkın elinden aldınız allahsızlar.

(bkz: betayı sikiyim)
  • az evvel farkettiğim ekşi sözlük şeysi. şerrefsizim aklıma gelmediydi. kim yaptıysa güzel olmuş.
  • bir sola kaymış buton. kaç tane başlık takip edip vazcaydım bu sebepten.