• ekşi sözlük yazarlarının %99'udur. özellikle haber başlıklarında ilk entryde verilen bilginin yalan olduğu veya değiştiği diğer entrylerde defalarca yazılmasına rağmen hala ilk entrydeki bilgiye göre yazmaya devam eder.
  • fena benimdir. etkilenmemiş görüşümü ya da bilgiyi yazıp çeker giderim. ha ilgimi çekiyorsa okurum tabi. bi de okuyunca küfür etmek zorunda kalıyorsun; hoş durmuyor...
  • daha önce 100 kere yazılmış şeyi utanmadan 101.kez yazar.
    olması gereken de herkesi kendi fikrini yazması falan değil tabi ki her fikir bir kere yazılsa yeter.
  • yazmadan önce okumayı, konuşmadan önce dinlemeyi bilmeyen insanlarla bağlantı kurduğum yazardır.
    ''iyi yazar önce iyi okur olmalıdır.'' düsturu normalde olduğu gibi sözlükte de geçerli bence.
    yazılanı tekrar yazma konusuna girmiyorum bile.
  • benim de aralarında bulunduğum yazarlardır. 70 iq'lu varlıkların yazdığı küfür dolu,saçma sapan girileri mi okuyacağım!
  • 99% yüzdesi doğru bir tespittir. başlık altında yazılanları okuyorum alt alta girilmiş birbirinin aynı entryler. hadi sayfalarca okumadın da en son ne girilmiş ona da mı bakmadın?

sözlüğü sıkıcı hale getiren yazarlardır. bazı durumlarda ise zaten yapacak bir şey olmuyor.mesela bir terör eylemi sonrasında umarımlar ve çeşitli dilekler... okumakta okumamak insanda bir değişiklik yaratmıyor. tahmin edilebilir yazıları okumaya zaten gerek yok.
  • ifşa olduk aziz milletim. ben entryi girdikten sonra okuyorum ne hikmetse.
  • aynı fikri içeren birden fazla entry'nin çok yakın zaman aralıklarında seri halinde ekşisözlüğe girilirken yaşanan pişti anlarına neden olan yazar. kimi vakit olur, başlık dahilinde üstüste görünen ama aralarında sadece yorum farkı olan ve giriş saatleri birbirlerinden farklı olsa da "şükela/çok kötü" etkisinden birbirlerine kaynamış entry'lerle bile karşılaşabiliyoruz.
  • daha önce söylendi mi bilmiyorum ama yazılmış şeyi tekrar tekrar yazar.
hesabın var mı? giriş yap