şükela:  tümü | bugün soru sor
 • başbakanın bacısı olur. ama adı ne, sanı ne kimse bilmez, çünkü o başbakanın bacısı. başı açıklar başbakanımın bacısı değil. o başörtülü bacı, o hep başbakanın gözünde mağdurdur.

  gelelim başörtülü bacımızın yaptıklarına, bugün ortaya çıkan görüntülerde yanından geçen 8-10 kişilik grubu kendi hayal dünyasında 10 ile çarparak 80-100 kişiye çıkarmış, bir de üstüne üstlük yanında bebeği varken üzerime işediler diye yaygara kopartmıştı.

  ayrıca başörtülü bacıya göre bu 80-100 kişiden oluşan bu grup brazzersfilminden fırlamış gibi ellerinde deri eldivenler, başlarında siyah bandanalar, yarı çıplak bir şekilde deli gibi istanbul sokaklarında dolaşıyorlarmış. ortaya çıkan bu görüntülerle içimiz rahatladı, çünkü böyle sapık bir grup yokmuş artık istanbul sokakları daha güvenli.

  başörtülü bacı kabataş'ta
 • (bkz: bacılı türban)

  anlayış asıl olarak budur.
 • http://odatv.com/vid_video.php?id=8d5ee

  benim için bu görüntüdeki abladır, çocuklar dayak yerken sessiz kalmayan tepki gösteren, çata çat kavga edebilen, sessiz kalanlara da sinirlenen insan benim bacımdır, başörtüsü de teferruattır, önemli olan insanlığıdır.
 • seçimler yaklaştıkça ortaya çıkacak olan, isminden, kim olduğundan ziyade başörtüsüyle var olan, yeri geldiğinde mağdur yeri geldiğinde kahraman, yeni turkiye'nin kurtarici figürü. o değil kahraman dediğin spider man, superman gibi olur dedirtse de dinin narkoz gibi kullanıldığı toplumlarda hızır gibi yetişendir baş örtülü bacı. seçim atmosferlerini çok seven baş örtülü bacı, gündemi değiştirmek için de hayati öneme sahiptir. genelde sahiplik belirten zamirlerle kullanılır. örnek: benim başörtülü bacım.
 • bu saatten sonra benim bacım değildir. ülkenin başına ne geldiyse onun yüzünden geldi. başörtüsü allah'ın emriydi, politik bir unsur değil. ama siz bunu siyasete alet ettiniz ve şu anda yaşadıklarımızın sebebi sensin başörtülü bacı. ağlama karafil diye çıktık yola, en önde ben vardım belki de, ama artık ağlatma karanfil lütfen ağlatma bu mazlum insanları. azalarak git bu topraklardan. mağdurdun zalim oldun, yetimdin katil oldun. haklarınız gaspediliyordu ama artık hakları gaspediyorsunuz. gözyaşı döküyordunuz ama döktürdüğünüz gözyaşlarının, söndürdüğünüz ocakların haddi hesabı yok. artık edinimleriniz için zerre desteğimi görmeyeceksiniz. allah'a ihanet ettiniz. hakkım helal değil size.