şükela:  tümü | bugün
  • ay her seçimde aynı haberi okumaktan gına geldi.
  • (bkz: türbanlı bacımın üzerine işediler)

edit. bunu ben demedim sayın cumhurbaşkanımız dedi, bana niye sövüyorsunuz? ben sadece o olayı hatırlattım çünkü benzer olaylar*
  • mağdur olunuyor.......///////////////
  • bariz insan hakları ihlali olan bu duruma sözlük tepkisiz kalacaktır. ama hakkı ihlal edilen ateist, marjinal, ibne, lezbiyen, kürt, alevi ya da süryani olsaydı buralar yıkılırdı.
  • gına mı geldi? solcu yobazların başımıza bela ettiği tayyip işte bu haberlerden dolayı başa geçti. insan gibi yaşamayı beceremeyen solcu cadı kadınların salakça hareketleri yüzünden türkiye'nin işi gücü başörtüsü, ikna odaları, laiklikle uzun süre meşgul oldu. 5. sınıf ortadoğu solcusunun bu iq'suz bireyleri insanı çileden çıkarıyor. mal mısınız lan siz? başörtüsünü çıkar demek ne demek? sana mı soracak? hakkaten sen kendini ne zannediyorsun? beyni süngerleşmiş yaratık!
  • türbanlılar miktirin gidin arabistana
  • "başörtünü çıkar ne demek ya! sen kim oluyosun?" sözleri dışında bi halt duyulmayan ve görülmeyen video üzerine hazırlanan saldırı haberidir. videoya gerek yoktu, evde bağırsaydı kadın ses kaydını alıp yükleseydiniz habere.

(bkz: billur geçmek)
  • şu hareketi yapan insan kadar, olay apaçık bir şekilde görüldüğü halde buna inanmayanlar da zarar veriyor solcu imajına.
    doğruya doğru, yanlışa yanlış demek bu kadar zor olmamalı.
  • işin iç yüzünü bilmiyoruz, belki oy kullanacak kişiyi baş örtüsünden dolayı tanıyamadılar, sadece görevli kadının göreceği şekilde aç dediler vs. bilemiyoruz..

ama bildiğimiz birşey var ki bu "baş örtünü aç" diyen tipler gerçekten var. yani çaresizliğin dışa vurumu olarak çok rast geldim böyle olaylara. kendilerini cumhuriyetin sahibi zannedenler tam olarak aynı kişiler.

edit: arkadaşlar bir dünyayı görün etrafınıza bakın biraz. binbir türlü kapanma şekli var ve bazılarında çene (hatta dudağa kadar) , yüzün kenarları vs örtülebiliyor ve yüz kapanabiliyor. burka veya çarşaf demiyorum onlar ayrı şeyler. neden sanki çok acayip bişeyden bahsediyormuşuz gibi davranıyorsunuz?