• tanidigim birine sordugumda regl doneminde suruyorum demisti.
  • bence de oje sürmesinler, hatta nefes almalarına da engel olalım. bunlara recm cezası da verelim. hasta mısınız lan. bırakın millet nasıl istiyorsa öyle yaşasın. akp'ye oy vermedikten sonra herkesin tercihine saygı duyarım.
  • adet dönemindedir

oje su geçirmez ve abdeste engeldir, adet değilse ve namaz kılıyorsa abdestsiz kılıyordur, dikkat etsin
  • bırakınız sürsünler* bırakınız yesinler* ... böyle böyle normalleşme sürecine girişecektir...
  • begendigim hadise. yakişiyor hatunlara...
  • çok seksi görünüyor. devam edin siz bakmayın bu abazalara.
  • sana ne diyen arkadaslar burada aysenin, fatmanin neden basortu takarken oje surdugu konusulmuyor. genel bir durumdan bahsediliyor. cunku birbiri ile zitlik iceren eylemler var ortada. yine isteyen istedigini yapsin zaten. kimsenin zevkine karisan yok. ama durum incelenmesi gereken sosyolojik bir konu.

baş örtmek, tesettürden öte gelen ve kadini orten/saklayan birsey olmasina ragmen oje kadina cazibe katan bir süstür. dolayisiyla bir tezatlik vardir.

not: burada hiçbir sahis ozelinde elestiri soz konusu degildir.
    tanim: bir tezatlik durumu.
  • bıyıklı erkeklerin bıyığına rağmen ayran içmesi... kocaman göbeği olduğu halde inatla slimfit gömlek giyinen erkek... vs vs. bıraksak mı artık kadınların şekil şemallerine tercihlerinden ve zevklerinden tartışmayı. istediğini yapsın. bu mu dert ettik şimdi
  • yahu bazen spor ayakkabı bile giyiyorlar bende anlam veremiyorum.

siz delirmişsiniz gerçekten başka izahı yok bunun.
  • kapalı bayanların süslenip boyanması bana çok itici geliyor
hesabın var mı? giriş yap