şükela:  tümü | bugün
  • amlarina koyayim onlarin, cok ayip ediyolar.

valla taktim basortumu gittim is gorusmesine sizi boyle calistiramayiz dediler. ırkci fasist yobaz orospu cocuklari deyip ciktim mekandan. ınsan kaynaklarindaki cocuk arkamdan bagirdi '' abi manyak misin? ''
  • fetonun belirleyip siyasi simgeye dönüştürdüğü ve bunu kullananların kullanmayan diğer insanları insan olarak görmediklerini ve birbirleri dışında kimseyi ciddiye almadıklarını bilen insandır.

kimsenin baş örtüsüyle sorunu yoktur, ayrımcı ideolojiler bu sonucu doğurur.
  • sene 2020 olacak artık. bi salın be şu kadınları. yeter.
  • başlığı havalandıran türbanlı yazar kardeşimize sesleniyorum

istiyorsan sen gidip başörtülü çalıştırmayan yerlerin müşterisi olmayabilirsin. ancak bir gerizekalı “o zaman başörtülüleri müşteri olarak kabul etmeyin” diyebilir

istenmediğin yerde çalışmak istemek nasıl bir yüzsüzlüktür lan? amacınız ortamı bulandırmak, rahatsız etmek.
  • istavroz çıkarsan sıkıntı olmayan ama çok şükür desen "dinci" etiketini yiyeceğin şirketlerdir.
  • artık bu başörtülü muhabbeti baymadı mı? hangi çağda yaşıyorsunuz millet hücrelerin oksijene adaptasyonunu inceler nobel alır, biz daha "benim başörtülü kardeşlerim" den bir adım öteye gidemedik. ister kapat ister kapatma. artık ne malzeme olun ne malzeme çıkarın. bıktık sizin baş örtünüzden!
  • yukarıda bir yazar '' 2020 yılına gireceğiz. ne başörtüsü amına koyim.
    afrikadan da gemiyle köle getirelim oldu olacak. '' yazmış.
    insanların dini inancı ile dalga geçmek, bu şekilde aşağılamak güzel bir şey gibi yazılıyor birde. azıcık haddinizi bilin. gerçekten dinini gerektiği gibi yaşayan, her dinden mensup insana saygı gösterin! herhangi bir din inancınız olmayabilir, evet ülkemizde bazı kurumlar başörtüsü olana torpil geçiyor, evet din adı altında ülkenin ağzına edildi. ama bu yazılanlar chp'ye oy veren pkk mensubudur, hepsi allahsız kitapsız gibi söylemler eden insanlardan bir fark bırakmıyor sizde. ne farkınız kaldı yerden yere vurduğunuz çomarlardan?
  • ee cuma namazı kılmayan personel almam diyen patron var.. ben şahidim bir çoğuna hatta bir kaç banka bile sayarım size ama türbanlı istemeyen problem oluyor arkadaş ben anlamıyorum bu işi iki tarafı da boktan bunu tercih meselesine indirmek doğru değil iş yasaları vardır bu konuda özellikle fransada falan böyle fena ceza ödeyen işletmeler oldu ayrımcılık yapıldığı gerekçesiyle..
  • her türlü yasal hakkını kullanmakta olan son derece normal firmalardır.

neden mini etekli personel çalıştırmayan firmalar diye başlık açılmıyor?
  • zorunlulugu olmayan, kendi bildigini yapan ve cok da iyi yapan firmalardir.
    benim de firmam olsa ben de calistirmam.
    gerzeklere bak.. cani isteyen turban takar, cani isteyen turban takani calistirmaz.