şükela:  tümü | bugün
  • muharrem ince'nin mitingte söylediği söz.
    yazıklar olsun. bir chp'li olarak kabul etmiyorum.
    evinde takana kimse karışmaz, ki karışmadı da. devlette tak ne demek?
    hastanede, adliyede, her türlü devlet dairesinde başörtüsünün yasal olması nedir? bugün fiili bir durum olsa da chp iktidarında bunun tersine döndürüleceğini zannediyorduk.
    demek aynı tas aynı hamam devam edilecek.
    atatürk'ün bu ülkeye kazandırdıkları bir bir yıkıldı.
    chp de buna destek oluyor.

edit: bu başlığı açtığım için nefret söylemi ve özensiz başlık diyerek çaylak yapmış beni moderasyon. senin gibi moderasyonun ta götüne koyayım ben. madem özensiz başlık, değiştirsene başlığı aq çocuğu.
  • böyle dememeliydi. akp'nin muhafazakar sömürülerinden birini ellerinden almak senin neyine
  • başörtüsü siyasetinin memlekete hiçbir katkısı olmadığını ve sosyolojik temeli olmadığını idrak eden akıllı ve gerçekçi bir siyasetçinin beyanıdır.
  • bari nick'ini gizleyeydin chp'li kardeş. (bkz: yeni türkiye)
  • bir aktroll tarafından açılmış bir başlığa malzeme olmuş söylem. muharrem ince bunu söyledi mi söylemedi mi ondan bile emin değilim. aklı sıra bu söz üzerinden chp seçmeninin sözüm ona “din düşmanlığı”ını kusturacak ve muharrem ince’ye çakacak.
  • akp’den bıkmış muhafazakarlara ince ince oynuyor sayin ince.
  • aktrollerin gazina gelinmemesi gereken soylem. adamin nicki bile acik ediyor kimligini. dogru yurutulen bir politikadir.
  • hizmet verirken bu erkek, bu kadın diye ayırmıyorsa,
    muayene ederken bu alkollü, bu dindar ayrımı yapmıyorsa,
    eğitim verirken bilime değer veriyor, yobazlık yapmıyorsa,

vs vs gibi türevlerle işinin içerisine siyaset veya kişisel yaşam görüşünü katmıyorsa bence o kadın dilediği yerde istediğini giyme özgürlüğüne sahiptir. işte o kadına bile laf edenin insanlığından şüphe ederim.

gelen mesajlar üstüne bir edit:
    arkadaşlar. benim nazarımda önemli olan kişinin topluma ve çevresine ne kattığıdır. eğer bu katkı olumluysa kişinin ne giydiği, neye inandığı, ne düşündüğü önemli değil. bu kendisini bağlar. toplumu manipüle etmeyen, kişisel çıkarları doğrultusunda hareket etmeyen herkes başımın tacıdır.
  • aktrolleri bile chp'li yapan başkan adayı muharrem ince'nin gayet doğru beyanı...