şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: did you mean)
  (bkz: tish-o)
 • ozalitçinin internet hali.
 • ankara'da reklamını iyi yapan e-alışveriş sitesi.
 • uzak durulması gereken, dandik mi dandik işler çıkartan bir internet sitesi bu. sipariş verdiğiniz hediyenin içine özellikle belirtmenize rağmen faturasını koyup hediye ettiğiniz kişiye o şekilde yollayıp sizi rezil eden bildiğin üniversite önü fotokopicisi. ulan madem bir iş yapıyorsun be arkadaş, adam gibi yap! insan bir oturur düşünür, bu adam sana mailde bu bir hediyedir, lütfen içine fatura koymayın yazmış. sonra siparişi verirken sistemde "fatura göndermeyin" butonunu işaretlemiş. daha napsın lan? gelip mekanınıza hediyenin içinden faturayı mı alsın. bi de övüp övüp bitiremedikleri işçilikleri afedersin ama izzet altınmeşe'nin beni gibi. dımdızlak duruyor orda. özensiz, baştan savma, kalitesiz.

  valla benden söylemesi. eğer buna benzer bi' şey yaptıracaksanız başka bir alternatif deneyin, paranıza yazık. hadi onu geçtim, bir de rezil ediyorlar sizi..

  öyle işte, kızgınım ben biraz.
 • site yetkilileri tarafından gönderilen cevap metni:

  "bastirgelsin.com ‘da üyelerimizin verdiği siparişlerin tamamı dijital ortamda alınır ve kullanılan “ cpm “ sistemi sayesinde eksiksiz/hatasız olarak ilgili birimlerimize aktarılır. sistemimizde fatura adresi ve teslimat adresi farklı olarak seçildiğinde, ilgili gönderiler müşterilerimizin talep etmiş olduğu doğrultuda ilgili adreslere yönlendirilir.

  üretim sürecimizde malzeme tedariğinde türkiye ve dünyanın önde gelen firmalarıyla çalışılır ve profesyonel üretim elemanlarıyla üretim gerçekleştirilir, sonrasındaysa kalite kontrol ekibince denetime tabi tutulur ve son kontrollerin tamamlanmasıyla müşterilerimize siparişleri kargolanır."