şükela:  tümü | bugün
 • kliplerine şöyle bir göz atıldığında anlaşılıyor ki natasha khan hanım kızımız geceyi gündüzden çok daha fazla seviyor.

  (bkz: daniel)
  (bkz: pearl's dream)
  (bkz: sleep alone)
  (bkz: what's a girl to do)

  karanlığa eşlik eden flu ışıklar, rüya gibi tasarlanmış bir atmosfer ve hüzünlü bakışlı güzel bir kız... bize de natasha'nın rüyasına eşlik etmek kalıyor.
 • natasha khanin -ki kendisi sarki sozu yazari, sarkici ve bircok farkli enstrumani calabilen bir hanim kizimizdir- muzik projesi olarak hayata gecmis grup, grubumsu. natasha 79 dogumlu pakistan kokenli bir brightonlu. muzik tarzi indie, electro-pop cizgisinden seyirterek gitsede her sekilde kafada bjork etkisi birakan bir sounddur. artik ses mi dersin, tipoloji mi dersin, orasini bilemem ama oyledir. she bear/echo records'dan cikmis fur and gold isimli bir adet albumu mevcuttur. bu albumde yer alan what's a girl to do isimli sarkiya cekilen klip, defalarca izlenesi ve ezberlenesi guzelliktedir. o klipteki bisikleti yuz sene sonra yuz milyon dolara satacaklarina inanmaktayimdir.

  http://www.youtube.com/watch?v=n1wnouh2jk8
 • radiohead'in alt grubu olarak turlanan grup. canlı performansları tadından yenmiyor. ayrıca vokal dediğin öyle olur, bravo. (çok da nitelikli bir entry oldu gerçekten)
 • what's a girl to do adlı şarkının hem kendisi hem de klibi gerçekten güzeldir.ancak bisiklete binenlere hareket yaptırmasalarmış da olurmuş.ayrıca eklemeden edemeyeceğim;(bkz: natasha khan ablamdır)
 • son yıllarda dinlediğim en başarılı sanatçı. komple bir sanatçı. karizma, ses, görüntü her şey mükemmel. tüm şarkıları büyük beğeniyle dinlenebilir, çoğu şarkısı yavaş olsa da sıkmaz. bjork'e benzetilen yönleri olsa da sesi bjork gibi sinir bozucu, şarkıları onunkiler gibi sıkıcı değildir. muhteşem bir abladır. bir an önce konsere bekliyoruz.
 • bunu seven bunu da sevdi;

  (bkz: blonde redhead)
 • blonde redhead ve björk ün homojen karışımı.
 • lan grup deyip durmayın şu kadına be. televizyon hostları bile grup diyo. bigün natasha "amına koduğum tekim ben" diye bağıracak birine.
 • sesinin güzelliğini bedeninin güzelliğiyle tasdik etmeye çalıştığı son albümünün kapak fotoğrafı "olmamış" proje. çıplaklıkla ilgili problemim yok ama çıplak bir adamı omzuna almış çıplak bir kadının olduğu (ki kadın projenin taratıcısı natasha khan oluyor) bir kapak fotoğrafı, khan'ın anlamsız bakışlarıyla birleşince çok havada kalmış. ayrıca önceki iki albümün kapağını göz önünde bulundurduğumuz zaman bu kapağı natasha khan'ın çıplak bedeni dahi kurtarmıyor. ayrıca ilgisiz bakışları ve çıplaklığın dahi önüne geçen küt saçları çok abartılı. bugüne kadar ne yaptıysa beğendiğim bir kadının beğenmediğim ilk işi bedenini sergilediği albüm kapağı oldu ya, garip gerçekten.

  don't judge a book by its cover diyen ingiliz atasını saygıyla anıp caps or it didn't happen diyenler için caps'ımızı da verelim tam olsun: the haunted man

  not: siz kapağı izlerken ben albümü dinliyor olacağım.
 • tapacak derecede hastası olduğum histerik sesler sıralmama**** sağlam şekilde girebilmiştir.