• bu kazmalar topluluğunun başına bir de teknik direktör olarak aykut'u koysalar izleyen kör olur samimi söylüyorum.
  • saat 15'te başlayacak kura çekiminde fenerbahçe'nin yeni rakibi olacak. hepimize hayırlı uğurlu olsun.

(bkz: #31390123)
  • aykut bu takıma bi dalsa hepsini 5'er 10'ar milyon euro'ya transfer eder. tam hayalindeki futbolcular.
  • şampiyonlar ligi'nin gediklisi haline gelen takım shakhter karagandy isimli kazak takımıyla 2. turda eşleşmiş, ilk maçta evinde 1-0 yenilmişti. deplasmanda penaltı kaçırdılar ve ardından golü yediler; şimdi elenmek üzereler. geçen sezon avrupa defterini 21 şubat'ta kadıköy'de kapatan bate bu sezon avrupa defterini 23 temmuz'da kapattı...

shakter karagandy'den de çok bişi olmaz; potansiyelli falan gözükmüyorlar...
  • bu gözler 10 yıldır bu kadar yarrak kürek bir takım izlemedi.
  • bir belarus takımı.
  • $ampiyonlar ligi 3. on eleme turu ilk macinda deplasmanda levski sofya'yi 1-0 maglup ettiler.

bulgar ekibi ilk yarida kazandigi bir penaltidan faydalanamadi; bate ise 60. dakikada buldugu firsati iyi degerlendirdi ve 1-0 one gecti. mac bu skorlar sona erdi, rovan$i 2 hafta sonra belarus'ta.
  • üçüncü ön eleme turuna bile ulaşması başarıyken (buraya gelmeyi başaran ilk belarus takımı), neredeyse levski'yi de etkisiz hale getirerek şampiyonlar ligi'nin kapısını çalıp ''ben geldim'' diyecek. hatta daha hesaplaşma bitmeden levski teknik direktörünün istifasına neden oldu. böyle giderse 2008-2009'da tuhaf bir şampiyonlar ligi izleyeceğiz; anorthosis, cfr cluj, bate borisov falan...
  • açılımı; borisov automobile and tractor electrical equipment.. ilk kez dahil olduğu şampiyonlar ligi'nde h grubunda real madrid, juventus, zenit st petersburg'la mücadele edecek.
hesabın var mı? giriş yap