şükela:  tümü | bugün
  • tamamı “batı trakya'dan,
    oradan, buradan, kimisi doğudan gelen kendisini ifade edemeyen ezik insanlar” olan ifadedir.

akp yalova milletvekili adayı meliha akyol, yalova'daki seçmeni böyle tarif etmiştir.

kaynak==>>

edit: gelen küfürler ve tehditler için şunu söyleyeyim. videodaki şahsın tek bir cümlesi,tek bir kelimesi,söylediği tek bir hece bile değiştirilmeden, kullandığı sıralama dahil korunarak, olduğu gibi başlık açılmıştır. ifadede bir hata olduğunu düşünüyorsanız, sözün sahibine ileteceksiniz.
  • başlık sahibinin ifadesi zannettim, küfretmeye gelmiştim ama affet kardeş; senlik bir şey yokmuş.

tanım: yedi göbek istanbullu olan asil bir saray hanımefendisi tarafından sarf edilmiş çirkin söz.
  • muharrem ince'ye derhal iletilmesi gereken söylem. bunu çok güzel bir şekilde gole çevirmeli. "artık onlar saraylı, halktan kopuk, tepeden bakıyorlar, gariban umurlarında değil" çerçevesindeki kaleye tam doksanlara atılacak bir gol hem de.
  • benim de kafama 24/7 boyle birsey gecirseler muhtemelen ben de sacmalarim.
  • osmanlı osmanlı diye ağladıkları devletin bir balkan devleti olduğunu bile bilmeyen cahil açıklama.

cehaletinizi artık bize çarpamayacaksınız. 3 hafta daha zırvalayın.
  • kendi bacağına kurşun sıkmıştır. ne diyelim tez vurula kellesi.
  • bilincaltinin istemsiz disavurumu. kendi aralarinda partisine oy veren secmenler icin en agir hakaretleri etmiyorlarsa ben de birsey bilmiyorum.
  • bedevi kirmasi bi ahlaksizin, oz be oz bati trakya turklerine ezik insanlar deme haddini kendinde bulmasi gercekten hayret verici.

bu bedevi gotu yalayan insanlarin ahlaksizligi iyice mide bulandirmaya basladi.
  • işin komik tarafı, hakaret ettiği kitlenin çoğunluğu kendi seçmeni. resmen seçilmemek için her şeyi yapıyorlar. insan biraz kıllanmıyor da değil hani.