şükela:  tümü | bugün
  • online randevu sistemi diye web sayfasındaki linkten "randevu" aldıktan sonra, randevu saatinde- hatta randevu saatinden önce- randevu aldığınız birime gittiğinizde, bizi arayıp teyit ettirmeniz gerekiyordu, bugün çok yoğunuz başka güne randevu verelim diyen kurum.
  • randevu saati verirler, saatinden önce gidersiniz parayi öder beklersiniz. banka kuyruğu gibi sira numarası verirler, oturur beklersiniz. yarım saat, bir saat eşşek gibi beklersiniz çünkü muayene parasını başta ödemişsinizdir bırakıp gidemezsiniz. önunuzdeki hastalar bitinceye kadar numara beklersiniz, doktor vezne görevlisi gibi butona dokunur ekrandaki sıra numarası artar ve muayeneye geçersiniz, alelacele tedavinizi olur (!) ve postalanırsınız, geçmiş olsun. malum arkada bekleyen çok..

    tanım : türkiye'deki sağlık devriminin bir sonucu olan hastalerden herhangi biri. yaşasın devletimiz
  • randevu sistemleri çok kötü. böyle sistemsiz yerler beni çok korkutur. çünkü kim bilir görmediğimiz ne saçmalıklar vardır, daha dedirtir. 15 gün önce randevu aldık şehir dışından geliyoruz, biletimizi aldık izinlerimizi aldık, işlerimizi ayarladık ama son gün arayıp gün değiştirmek istiyorlar. kabul etmeme şansınız yok tebligat için arıyorlar paşalar. bence bu kadar para veriyorken daha iyisine gitmek gerek.
  • son zamanlarda pek memnun kalmadığım .ayrıca telefon ile randevu almaya çalışırken karşılaşılan muamele sonucunda bir daha gitmeme kararı aldığım firma.