• hakimin savcının hukukun ve adaletin gözünde suçsuz olan aydın gölge denen orospu evladının serbest bırakılmasıdır. umarım mahkemenin veremediği cezayı vatandaşlar verir.
  • dış görünüş falan duyarı kasanı siksinler, hepsi sadece tipten müebbet yemeliyken 13 can alıp serbest kalmıştır.
  • kanunları uygulamıştır hakimler. meclis kanuni düzenlemeyi yapmadığı sürece de kabahatlar kanunundan para cezası alırlar. ama sahipliyse mala zarar vermekten ekstra ceza alabilir.
  • kanunlara göre can taşıyan bir köpekle oyuncak köpek eşdeğer. ve sonuç bu.
  • insan olmayan canlıyı öldürmek "kabahat" sayılmasından ötürü verilen karar.

edit; gerçi insanı öldürdükten sonra vitray çalışması ile kaza süsü vererek ya da intihar süsü ile hiç gözaltına dahi alınmayanlar var.
    işin peşine düşen aile yakınının akıl sağlığından dem vurmanız yeterli.
  • ankara büyükşehir belediyesinin ve yenimahalle belediyesinin bu olay hakkında neler yapacağının takip edilmesi gereken durumdur. rahatsızlık duyan vatandaşlar, ankara belediyeleri üzerinde baskı kurmazsa takipsizlik kararının çıkacağı aşikardır.
  • gündemde tutulması gereken insanlık ayıbı. hiçbir şey söylemek gelmiyor artık içimden, ne desem boş çünkü.

yazıklar olsun.
  • serbest bırakılmış, suçsuz bulunulmuş değil. yargılama devam ediyor.
  • bir tane doğru düzgün kanun çıkaramayan ülkede normaldir dediğim olay. mecliste bilmiyorum bir milletvekili dahi sallıyor mu böyle olayları?

bunlar bana göre ciddi toplumsal sapmalara örnek teşkil edebilecek ciddi meseleler. biri gider damacanayla vuru, biri balkondan atar, biri tekmeler... eğitim sıfır, yaptırım sıfır, onu da geçtim bir de sırıtıyor herifler, o kadar ciddiye alınmayan bir durum yani. tüm bunlar döner dolaşır bunlara izin veren adamlara da patlar ama. hiçbir düzen sonsuza kadar sürmez
  • savcılığın karara itiraz ettiği iddia ediliyor. kaynak
hesabın var mı? giriş yap