şükela:  tümü | bugün
  • az evvel youtube'da gezinirken denk geldiğim bir videoda birbirinden güzel hanım kızlara yöneltilen soru.

esasında sorunun ilk hali; how long should a guy last in bed?
    tabi cevaplar seks time üzerinden veriliyor.

cevaplar ve beklentiler türkiye standartlarının çok üstünde.
    2 saat diyen var. çoğu yarım saat demiş.
    türkiye ortalaması 1 dakika 37 saniye olduğundan sizi biraz dumura uğratacaktır.*

video

not: çekim yeri avustralya, st. kilda beach. karakter sınırı sebebiyle batılı kızlar deyip geçtim.
  • iknası 2 saat süren, gerçekte de 2 saat 1 dakika 47 saniye süren seks süresinin yanında, reyizde para kalan durumdur.
  • bu video sayesinde avustralyali kizlarin ayni ingiliz kizlar gibi cirkin oldugunu ogrenmis olduk
  • az evvel youtube'da gezinirken denk gelinecek bir video değil o, en az 5 ahlaksız videodan sonra, sıkılıp da bir de şuna bakayım diyerek denk gelinecek videodur olsa olsa.

batılı kızların veya doğulu kızların ideal seks süresi beni de hiç alakadar etmiyor ayrıca, beni bir erkek olarak alakadar eden kendi ideal seks süremdir. kimseye seks oyuncaklığı yapmaya gelmedik bu dünyaya. sanki 10 dakika fazla sevişsen, bu 10 dakika fazladan sevişiyor diye reklamını yapacak cümle aleme. geçiniz arkadaşlar, okuyup büyük adam olun boş verin kızları.