şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: mike batiste)
  • ingiliz kuru şampuan markasıdır. namı ingiltereyi geçip amerika*da da onu epey bir popülerleştirmiştir. türkiyede de sephorada satılmaya başlamıştır. hafta içinde ağırlaşan saçlara hacim verir. kahkül kullanan insanlara bir devadır.
  • normalde kuru şampuan kullanmaktan pek hazzetmeyen şahsıma, zor günlerde ilaç gibi gelmiştir. original olanının seyahat boyunu edinip denedim, hakikaten çok başarılı. koyu renk saçlarda bile diplerde bembeyaz görüntü yaratmıyor.

şöyle de çeşitleri var sephora'da.
  • ingiltere'deki topshop'larda görüp denemek için aldığım kuru şampuan markasıydı.
    türkiye'de de sephora'da satıldığını görünce mutlu oldum.bir adet çanta boyu bir adet de normal boyundan edindim.
    benim gibi pırasa salkımı incecik saçlarınız varsa işten çıkıp,özgüven tavan bi şeyler içmeye gitmek artık hayal değil hanımlar ! edinin bundan bir adet.
    (ağır reklam yaptım)
  • bunu kullanana kadar elidoru kuru şampuan sananlar var. sabah sıktım ve bir gün boyunca bir daha kullanma gereği duymadan rahatlıkla tüm günü geçirebildim. ilk sıktığımda biraz da yakın tutmamın azizliğinden saç diplerim bembeyaz olup beni korkutsa da parmak ucuyla masaj uygulandığı zaman en ufak bir beyazlık kalmıyor, tabi bir de en az 15-20 cm uzaktan sıkmak lazım.
  • tam bir icat. 1 yıl saçımı yıkamadan yaşarım gibi düşünüyorum.
  • sanırım yüzyılın icadıdır soğuk kış günlerinde saçını yıkamak zorundasındır ama birden aklına sende batiste olduğu gelir ne derdin kalır ne tasan...
    ps: gece uyumadan önce saçınız bembeyaz olana dek sıkmanızı tavsiye ederim uyandığınızda beyazlıklarla beraber yağlarda bir güzel gidecektir
  • denediğim kuru şampuanların en iyisi. sık yağlanan saçların kurtarıcısı. birkaç muadilini denedim ancak kiminin kokusu ağır, kimi işe yaramıyor. ortalama 8-10 saatten sonra saçı biraz ağırlaşıyor ama o kadarına takılacak olan yoktur.
  • kuru şampuanların en iyisi. fiyat performansı 9/10. batiste kuru şampuansa, elidor nedir ki diye düşünüyorum.
  • bir kuru şampuan benim saçlarımı bile düzgün tuttuysa herkeste işe yarar. şuan uk superdrug’da 3.33 pound 400 ml olanı, öğrenciyseniz 2.99 a iniyor, normalde 4.99’a satıyorlar. türkiye fiyatlarına göre hayli ucuz. ince telli saçların kahramanı.