şükela:  tümü | bugün
  • telltale games'in the game awards 2015'de açıkladığı yeni oyunu. evet yanlış duymadınız telltale batman evreninde geçen bir yapım hazırlıyor. twd,wolf among us gibi başarılı oyunlardan sonra batman oyununu merakla bekliyoruz.
  • batman arkham serisi varken olmayacak oyundur. çıta bu kadar yukarıdayken ortaya daha iyi bir iş çıkacağını düşünmüyorum açıkçası.
  • telltales'in elini atıp ta hakkını vermediği iş yok. bu da muhteşem bir batman hikayesine şahit olacağımızın resmidir.
  • tahminimce karakterimizin batman olmayacağı oyundur.
  • arkham serisinden sonra tutmasının zor olacağı oyun. çıta yükselmekle kalmadı, uçtu gitti bile. işleri zor.

edit:arkham serisinden daha iyi çıkmayacağını beklemek demek, illa oynamayacağız demek değil. çıksın, daha iyi olursa ben bu yazdıklarımı zevkle yerim. daha güzel çıkması benim de işime gelir.
  • 2016 yılında çıkacak yeni telltale games projesi.telltale etiketi olduğu için kötü olma ihtimali yok.
  • arkham serisiyle ne alakası olduğunu anlayamadığım oyun. lan oyun telltale oyunu. tamamen farklı bir konsept, farklı bir oyun.

aç, oku bari:
    (bkz: telltale games)
  • beyefendilere oyun beğendiremiyoruz. arkham serisi varmış çıta yüksekmiş filan. o çıta nasıl yükseliyor sanıyorsunuz. malsınız yemin ediyorum.

yapsınlar, çıksın, oynarız.
  • çıta bu kadar yükselmişken daha iyisi gelmez diyen adamın türü 1899'da "artık yeni hiçbir şey yok . icat edilebilecek her şey icat edildi." demişti. sonra ne olduğunu biliyoruz. vizyon falan süper lan.

çıksın, oynarız işte negzel.