şükela:  tümü | bugün soru sor
 • çok büyük aksilik olmazsa arkham temalı batman oyunlarının yeni halkası. rocksteady tarafından geliştirileceği kesin gibi. oyunun 1950'lerde geçmesi ve justice league'in diğer üyelerini de sunması bekleniyor.

  edit: rocksteady geliştirmedi. oyunda aynı sebeple bok gibi çıktı...
 • yaz sonu, sonbahar başı gibi piyasaya çıkacak imiş.
 • çıkış tarihi 25.10.2013 olarak açıklanmıştır.
 • 25 ekim tarihinde pc, ps3, xbox 360 ve wii u için çıkacağı duyuruldu. yapımcı firma koltuğunda rocksteady olmadığı için beklentiyi fazla yüksek tutmamak lazım gibi sanki ama yine de bekleyelim görelim tabi.
 • oyunun rocksteady'den alınıp warner bros montreal gibi daha yeni kurulmuş bir stüdyoya havale edilmesini esefle kınıyorum. bundan sonra dc comics lisansları ile bu yeni stüdyo ilgilenecekmiş, efendim işte rocksteady'nin elindeki tüm materyalleri kullanma hakkına sahiplermiş falan da filan da. inşallah hayal kırıklığına uğramayız.
 • hakkında yazılanlar ile ilgili bir derlemeye şuradan ulaşabileceğiniz serinin 3. oyunu.

  eğer 1950 li yıllarda geçecek ise benim gibi batman'i teknolojik seven kitleninde göz ardı edilmemesi gerektiğini düşünmeliler zira 1950 deki dandik araç gereç ile ne kadar zevk alabiliriz orası tartışılır.

  neyse bekleyip göreceğiz.
 • rocksteady'nin geliştirmeyeceği bir batman oyunu olacak.

  gerisi önemli değil, gereksiz bilgi.
 • arkham asylum değil de arkham city'nin tek eksi yönü bence gotham olmaması idi.

  --- spoiler ---

  catwoman ile batmani kurtarmak yerine arkham city'i terk etme seçeneğini seçtiğimizde, kapıdan gotham city'e geliyorduk. merdivenler yüzünden çok birşey gözükmüyordu ama renk paleti değişiyordu, önümüzde ki binada ışıklı ışıklı bar yazıyordu, ekranda " gotham city " yazması bile beni cezbetmişti malum, havası bile çok başkaydı oranın. batman forever tarzı bir yerdi.

  --- spoiler ---

  umarım arkham origins gotham city'de, ve arkham city'nin devam oyunu da gotham city'de geçer. nolur lan çok ihtiyacım var buna.

  gerçi arkham origins gotham'da geçiyor sanırım. trailer'da adam öyle diyordu. ilk defa arkham oyunu gotham city sokaklarında geçecek diyordu ama bilemiyorum. origins oyunundan çok umutlu değilim ama, arkham city'nin kevin conroy'lu devam oyunu gelecek kesin. ve umarım gotham'da geçer artık. ve oyunda sivil olmalı. arkham city'de sokakları batman forever filminde ki sokaklara çok benzetmişlerdi ki benim favori batman filmimdir. aynı atmosferi daha da geliştirip sırada ki oyunlara gotham koyarlarsa tadından yenmez!

  ha bir de klasik batman müziğini daha çok duyalım. arkham city'de az duyuyorduk.

  http://www.youtube.com/watch?v=94kfjuwmosq

  umarım güzel olur.
 • full fragmanı (tam sürüm mü diyem ne diyem?) yayınlanmış http://geekstra.com/…n-arkham-origins-full-trailer/
 • e3 gameplay trailer'i yayinlanmistir. an itibariyle oyun icerisinde bulunmasi netlesen 4 dusman;

  --- spoiler ---

  - bane
  - deadshot
  - deathstroke
  - the joker

  --- spoiler ---

  e3 gameplay trailer'i icin;

  arkham origins e3 gameplay trailer