• batman büyük bir şehir. havalimani şehre çok yakın. halk otobüsü şoförleri kadındı çok ilginç. ayrıca hasankeyf falan yakın ama artık orası kalmadı galiba. batmanda hoteller güzel. şehir cok hareketli. ortadogu değil de doğu avrupadaki şehirlere benziyor. petroller var. muhteşem yeşillik içinde lojmanları. yemek yerleri. batman hastaneler çok gelişmiş. özel hastanelerine batılı şehirlerden yüzlerce binlerce hasta ameliyat için geliyor. sağlık turizmi var. diger iki ili hiç görmedim. ülkemizin her köşesi çok güzel tarih medeniyet kokuyor gençler batısında doğusuna kuzeyinden güneyine güzellikler içinde bir ülkeyiz.
  • batmanlı kekolar istanbul’da mafyacılık oynuyor
  • batmani hayatında görmemiş mal beyanı
  • malesef kent ve kentli kulturunun olmadigi 3 sehir. kulturun ve geleneklerin tum yasam bicimi belirledigi , modern hayatin sosyal nimetlerinden faydalanmak isteyen kisilerin yasamayi tercih etmeyecegi yerler.

zaten dedigim seylere ulkede dahil edemeyecegimiz en fazla 15 şehir vardir.
  • valla siirt hariç atama tercihlerime bitlis * ve batman’ı yazdım gelirse direk giderim. buralardan daha kötü yerler mevcut maalesef.
  • hepsini gördüm ve defalarca gezdim, şırnak'ta 2, muş'ta 3 sene yaşadım. en zengini batmanlılardır.
  • batman’ı kıyaslayacak olursak , iç anadolu’daki büyük şehirler hariç diğer şehirlerin hepsinin eline verir afedersiniz. gayet güzel bir şehirdir. aynı şekilde bitlis’in sahil ilçeleri de gayet güzeldir. (bkz: ahlat)(bkz: tatvan) siirt’in bi büryanı var çok da şi yapmamak lazım
  • geniş açılı bi üçgendir.
  • iç anadolunun eline su dökemez.
hesabın var mı? giriş yap