şükela:  tümü | bugün
 • edit4: arkadaşlar video koyulunca mesaj kutusu kaldır şunu diye patlıyor, kaldırılınca niye kaldırdın link at oluyor. başlığa videoyu koyanlar var, şu an twitter'da da gündem zaten video.

  edit3: yazarlardan gelen istek ile twitterdaki link kaldırıldı, hürriyet haberi paylaşıldı.
  (mesaj atarak link istemeyin lütfen, görüntüler her yerde var zaten illa izlemek isteyen kendisi baksın)

  edit 2: videonun başında ne olduğu gözükmediği için polisimize laf söylemek çok yanlış, sonuçta oraya gelen sivil polisler katili alıyor kısa sürede.
  burada asıl konuşulması gereken olay, neden kan davası diye bir şey olduğu, o insanların neden sorunlarını saldırma, öldürme yoluyla çözdüğü.
  asıl bunların konuşulması gerekiyor.

  edit: başlığa yazanların odak noktası direkt polisler olmuş ancak asıl olay 2019 yılında böyle bir vahşetin yaşanması. nasıl bir coğrafya o nasıl kafa yapısına sahip insanlar. hala bitmeyen kan davası kin davası.

  uyarı: link +18!!!!!!!!!!!
  olay batman otogarında gerçekleşmiş, adamı doğruyor ve başında ölmesini bekliyor.
  akıl almaz bir olay.

  görüntüler +18

  --- spoiler ---

  +18 link kaldırıldı http://www.hurriyet.com.tr/…davasi-vahseti-41316990
  --- spoiler ---
 • bu insanlar nasıl bu kadar cani olabiliyor. artık korkudan bu tür videoları izleyemiyorum.

  edit: tesadüfen denk geldim. şaka gibi orada polis dahil 50 kişi var yerde adam ölüyor. katille sohbet ediyorlar. akıl alır gibi değil.

  koluna bacağına da mı ateş edemiyorsunuz bu kadar mı acizsiniz, bir de bu canilere idamı tartışıyoruz.
  o yerdeki adam müdahale edilmediği için ölürse vebali o polislerin boynuna.

  izlemenizi tavsiye etmem ama link
 • oradaki polisler hakkında soruşturma açılmazsa böyle ülkenin allah belasını vermiş demektir.

  edit: olayın "otogar güvenlik" tabelasının hemen önünde gerçekleşmesi de manidardır.
  görevinin hakkını vermeyen herkesin kazancı zehir zıkkım olsun.
  yerde kıvranan gencin kanı oradakilerin hepsinin üzerine bulaştı. hepinize lanet olsun.

  2. edit: "polis ne yapsın"mış. adam kesmiş saldırgana müdahale edemiyorsa gitsin bostan korkuluğu olsun.
  amerikan polisi değillermiş de yetkileri yokmuş...

  3. edit: bir yazarın talebi üzerine (bkz: kebire atamaz) olayını hatırlatmak istiyorum. bu canilerin bu kadar rahat olmasının sebebi ne? korkusundan polis bile yaklaşamıyor, niye korksun bu pislikler?

  polis mesleki kariyerinden ödün vermemek adına bir insanın ölümüne göz yumarak bankadan maaşını çekebiliyorsa yapmasın o mesleği. insanlığı mesleğinin önüne geçmişse pazarda şerefiyle limon satsın. polisliğin kolay bir meslek olduğunu kim söyledi?

  tabii ki güvenlik güçlerini suçlayacağız
  korkmadıkları için böyleler. ceza sistemi doğru işlemezse suç oranı artar. bu kadar net.

  bakalım polis ve insanlar neler yapabilirmiş; (bkz: kimsenin mesru savunma hakkini bilmemesi)
 • tamda otogar guvenlik yazan tabelanin onunde.
 • polislerin yaralıya ya da saldırgana müdahale etmek yerine izleyenlere müdahale ederek göz doldurduğu olay. bir kişi yerde can çekişiyor kimsenin umrunda değil. ne biçim ülke lan burası?

  polisin yetkisi yok diyenler için @corpus iurus civilis nickli arkadaş yollamış

  “”kendisine veya başkalarına, işyerlerine, konutlara, kamu binalarına, okullara, yurtlara, ibadethanelere, araçlara ve kişilerin tek tek veya toplu halde bulunduğu açık veya kapalı alanlara molotof, patlayıcı, yanıcı, yakıcı, boğucu, yaralayıcı ve benzeri silahlarla saldıran veya saldırıya teşebbüs edenlere karşı, saldırıyı etkisiz kılmak amacıyla ve etkisiz kılacak ölçüde,”” silah kullanmaya yetkilidir.
 • yeni türkiyede sık yaşanmaya başlayan caniliklerden biri.

  amına kodumu polisi de caniye müdahale edeceğine halkı uzaklaştırmaya çalışıyor. seni polis yapan zihniyeti ve senin yapacağın polisliği sikeyim. göt korkusuyla elinde biber gazı ve sopayla ortada dolanıyor, işini yapsa belki de bir hayat kurtarılacak.

  +18 denilmiş ama tekrar uyarmakta fayda var, kanlı ve vahşet içeren görüntüler.
 • polisin niye saldırganın kafasına değil belki ama koluna bacağına sıkarak, onu etkisiz hale getirmediğini anlayamadığım olay. bunu niye yapmıyorsun arkadaş, nasıl polissin sen! hesabını vermek, açıklamasını yapmak gayet kolay. insan ölüyor orada insan! sen sağlayamayacaksan o insanın can güvenliğini senin iş tanımının anlamı ne?!

  arkadaş paylaşmayın şöyle videoları. dayanamayıp izliyorum sonra bir hafta dünyam kararıyor.
 • ortadogu ulkesi, ortadogu insanlari ne bekliyorduk ki??
 • polis, katili etkisiz hale getireceğine kamera ile çekim yapanın yanına gidip biber gazı sıkmakla tehdit ediyor. içişleri bakanına göstersinler; işte senin koruduğun adamlar, katile karşı kedi oluyor, elinde cep telefonu olana aslan kesiliyor.
 • valla polise de istediğini de şu "vatandaş niye müdahale etmiyor" diyenlere lafım. lan hayatınızda kaç kere bıçakla adam öldürmüş birisi ile karşılaştınız? adamda samuray kılıcı gibi pala var. nasıl hamle yapacaksın? aklına anan baban çoluğun çocuğun gelmeyecek mi?
  bak ben sana diyeyim. ara sokakta çete kavgasında ağzında jilet çeviren adam vardı karşımda. yanımda dağ gibi insanlar kaçtı. jilet, bıçak,pala buradan oturduğun yerden klavye başında ahkam kesmeye benzemez. hiç yanağı jilet yediği için düşen adam gördün mü ömründe? bi gör de ondan sonra de niye millet müdahale etmiyor diye.
  tanım:polisin abd polisi yetkisi olmadığı için çekingen kaldığı cinayet olayı.
  edit: lan bu mesaj atanların çoğu salak yemin ediyorum. lan öküz, öküze yazar gibi yazayım "polise istediğini de" yazmışım yukarıda. derdim vatandaşa laf atanlarla. ama sen öküzsün öküz kalacaksın. bir de özelden mesaj atarak küfredenler. alayınızın amk. oldu mu?
  edit-2: geri dönüp yanlış anlamışız diye özür dileyen arkadaşlara teşekkür ederim. ama o küfür edenler yok mu? yukarıdaki yazıya istinaden adam direk ilk cümle ana bacı sövüyor. ama ben dertlerini biliyorum. adamların derdi polise sövmek. yani savunana da sövmek.polis hatalı veya değil sövelim de ne olursa olsun. hatalıysa o polis sence soruşturma yemeyecek mi? ama adam a... k.... polisleri diye yazı yazıyor. bana atılan mesajların çoğu polise ana avrat söven cinste. konuyu başka yere çekmeyeceğim ama bu polise ana avrat dümdüz gidenlerin kimleri sevgi pıtırcığı yaptığını da iki üç entrylerinde görüyorum.
  yine de ekleyeyim ilk cümlemi anlamayanlar için tekrar.polise istediğini söyle.haklısın. zaten soruşturma yiyecekler.ama sen polislere ana avrat sövdüğün için bi bok olmayacak.
  edit sonu:ulan yok illa polisi savundurtacaklar. savunuyorum ulan buyrun gelin. savunmuyordum ama şimdi savunuyorum. polisler o olayın çok azı için açığa alınıp aylarca savunma veriyorlar. mahkeme mahkeme sürünüyorlar. haaa,vursa ne oluyor. yine mahkeme mahkeme sürünüyorlar. zannediyorsun ki vuruyor adam evine çekip gidiyor. öyle olmuyor o işler paşam. kaç dava okudun kaç polisle konuştun bu işler hakkında. abd ile aynı haklara sahip diyenler şurdan s.gitsin. aç videoları izle azıcık. kadının deli oğlu tornovidayla çıktı evden elinden atmadı diye ikinci uyarıda çatır çatır vuruyorlar adamlar. ama bizde öyle bir terörist seviciler var ki hemen örgütlenip "yazıııkkkk. işte türk polisi böyle adam öldürür" demeye müsait. sabah akşam ermenilerden özür dileyen bir topluluk "amına koduğumun polisi" yazan adamı favlayacak ben de alkış tutacağım. şimdi gelin küfürlerinizle hakaretlerinizle. işte şimdi savundum. hadi bakayım.